mc.WinterNovus.com | 1.8 - 1.19 | ELİT FACTIONS SUNUCUSU | GERİ DÖNDÜK!

Ardaasd1133

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba öncelikle birkaç sorum var/menu de neler var sunucuya ortalama kaç kişi giriyor sorularım bunlar şimdi burada gördüğüm kadarıyla yapılar,komutlar,market(özellikle bu marketin komutla olmasını sevdim)birde /back komutu varmı ve edit den fln en iyi alabilecegim kazma verimliliği nedir?

Ardaasd1133

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Birde server olarak discord unuz varmı varsa atarmısınız

WinterNovus

Elit Factions Sunucusu mc.WinterNovus.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba öncelikle birkaç sorum var/menu de neler var sunucuya ortalama kaç kişi giriyor sorularım bunlar şimdi burada gördüğüm kadarıyla yapılar,komutlar,market(özellikle bu marketin komutla olmasını sevdim)birde /back komutu varmı ve edit den fln en iyi alabilecegim kazma verimliliği nedir?
Bu tip konuları oyuna girip kendiniz kontrol etmeniz daha sağlıklı olacaktır.
Discord sunucumuz: https://**********/R7QxkQ (bu linke oyun içinde /discord ile de ulaşabilirsiniz)
Bekliyoruz!

WinterNovus

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yetkililere İlgilerinden Dolayı Teşekkür ediyoruz yaptıkları hataları oyunculara kitlemeye çalışmaları beni benden alıyor
Komiklik yapmaya çalışıyorsun galiba? Kendini Allah sanıp, bizim sunucumuzda kral çocuğu gibi davranıp yetkilileri azarlayıp, ortalığı karıştırdıktan sonra bunları demen güzel..Devam et ;D

WinterNovus

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu tekrardan güncel, sunucuya girdikten sonra discord sunucumuza uğramayı unutmayın. Sunucu içerisinde /discord yazarak sunucunu linkine ulaşabilirsiniz. Sunucuyla ilgili bilgileri oradan veriyoruz unutmayın!
İyi oyunlar dilerim.

RisingGamers

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bir şey sorucam ben de bir konu açtım faction serverler menüsünde ama hala onaylanmadı.Sizin ki ne kadar sürede onaylandı ?

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Harita ve sistemler güzel gözüküyor. Tek sorun ise lapis olması. Bi' ara uğrayacağım.

AlpSavasan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Geçmişteki kalitesiz sunuculardan sonra ilaç gibi gelen geçen yazı beraber geçirdiğimiz ve hala beğendiğim harikulade sunucu :) Başarılarınızın devamını diliyorum.

WinterNovus

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geçmişteki kalitesiz sunuculardan sonra ilaç gibi gelen geçen yazı beraber geçirdiğimiz ve hala beğendiğim harikulade sunucu :) Başarılarınızın devamını diliyorum.
Teşekkür ederiz, mutlaka bekliyoruz!

WinterNovus

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güncel, İyi oyunlar diliyoruz.

WinterNovus

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Müthiş bir yorum! Teşekkür ederiz, harikuladesiniz..

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendi kendisini öven bir sunucu

Ekli dosyalar

• zaa.png
    zaa.png
    144.3 KB · Görüntüleme: 389