mc.WinterNovus.com | 1.8 - 1.19 | ELİT FACTIONS SUNUCUSU | GERİ DÖNDÜK!

WinterNovus

Elit Factions Sunucusu mc.WinterNovus.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yapılar alıntı gibi konu tasarımı çok göz yoruyor sunucu eklenti olrak fena değil gibi başarılar
Yapılarımız alıntı değil, eklenti olarak ise Türk factionunda ilkçilerden ve yenilikçilerdendir. Sırf "yorum yazayım bi' yaW" kafasıyla yazılmış yorumları hoş ve ciddi bulmuyorum. İyi günler.

Okhimos

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
elinize sağlık sistemleri çok güzel sunucunun ve eskiden olduğu gibi tarımdan para kazanılabilmesi de güzel bir detay

Radkal

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
birkaç eksik şeyleri saymazsak harika bir sunucu. umarım en yakın zamanda eksiklikleri doldurup daha harika bir sunucu olma yolunda adımlar atarsınız..

meli709

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı şık fakat mapler alıntı olduğu için emek harcamış olduğunuzu düşünmüyorum.Serverin sistemleri hakkında bilgi verseydiniz daha iyi olurdu.. :zombi:

WinterNovus

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı şık fakat mapler alıntı olduğu için emek harcamış olduğunuzu düşünmüyorum.Serverin sistemleri hakkında bilgi verseydiniz daha iyi olurdu.. :zombi:
5 yıldır açmakta oldugumuz sunucuların hiçbirisinde hazır map kullanmadık ve bundan sonra da kullanmayı düşünmüyoruz.
Yapmış olduğunuz bu yorumu Türk factionunda önemli bir yere sahip sunucumuza hakaret olarak algılıyor, yeni yetme ve yeni jenerasyon oyunculardan biri olmanıza veriyoruz.
Önerimiz; bilmediğiniz konular hakkında yorum yaparak forumda mesaj kasmamanız olacaktır.

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle yıllardır faction oynayan biri olarak şu warp edit saçmalığının olmayışı beni çok sevindirdi. Eskiden lapisli sunuculara önyargılı yaklaşırken şuanda sadece lapisli sunucu bulunca şükrediyorum. Elinize sağlık çok güzel bir sunucu. Şu dönemdeki faction sunucularına kıyasla beni şaşırtacak derecede ciddi ve disiplinli rehberleriniz olduğunu gördüm. Tek sıkıntı şu; ya hu arkadaşım güzel bir sunucu yapıyorsun, ne güzel sistemleriniz var. Yazsana şunları konuya. Kıracağım tek puan konu tasarımı. Başarılar :)

Bir süre oynandıktan sonra gelen edit: Chat kısmına bir el atın bence. Gece vakti bile +60 online alan bir sunucunun chatinde slowdown olmaması maalesef çok yoruyor :( WitherVİP tagının siyahı da çok göz alıyor :D

WinterNovus

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle yıllardır faction oynayan biri olarak şu warp edit saçmalığının olmayışı beni çok sevindirdi. Eskiden lapisli sunuculara önyargılı yaklaşırken şuanda sadece lapisli sunucu bulunca şükrediyorum. Elinize sağlık çok güzel bir sunucu. Şu dönemdeki faction sunucularına kıyasla beni şaşırtacak derecede ciddi ve disiplinli rehberleriniz olduğunu gördüm. Tek sıkıntı şu; ya hu arkadaşım güzel bir sunucu yapıyorsun, ne güzel sistemleriniz var. Yazsana şunları konuya. Kıracağım tek puan konu tasarımı. Başarılar :)

Bir süre oynandıktan sonra gelen edit: Chat kısmına bir el atın bence. Gece vakti bile +60 online alan bir sunucunun chatinde slowdown olmaması maalesef çok yoruyor :( WitherVİP tagının siyahı da çok göz alıyor :D
Çok güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Chatteki slowdown konusunda bir düşüncemiz var, bakacağız. Zaten chat kirliliği, spam gibi durumlarda rehberlerimiz hızlı bir şekilde müdahale ediyorlar.

Lrenar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
güzel sunucu kaliteli.

Son düzenleme:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Adminin küfür etmesi her ne yapılsa da yanlış bir şey. Kişi siber suçlara verebilir şu an o admini. Siz de sanal sunucuya zarar vermekten siber suçlara verebilirsiniz. (küfürden olanlara şu anlık bakılmıyor virüsten.) Onun dışında, konu tasarımı fontları güzel değil ve konu tasarımı idare eder aşırı karmaşık gibi durmuş.