Mcedit - Minecart'a Binmiş Skeleton [resimli Anlatım]

Marluck

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar,
Bugün sizin için Minecart'a binmiş Skeleton yapımını resimli olarak göstereceğim.
Stack Entities filtresini buradan indirebilirsiniz:http://sethbling.com/downloads/mcedit-filters/stackentities/
Şimdi gelelim nasıl yapıldığına...
1.Aşama olarak ortası boş kalacak şekilde + şeklinde cam blok koyuyoruz.Bir taraftan 2 adet kırıcaz ve 3.(Ortadaki)sıradaki boşluğa cam blok koyuyoruz.Bu Minecart ve Skeletonu ayırmak için.

Yaptıktan sonra resimdeki gibi Minecart(altında ray var) ve skeleton spawnlıyoruz.

Sonraki aşamada Minecraft'ı kaydettikten sonra McEdit'e griyoruz ve mapımızı açıyoruz.Açtıktan sonra cam blokların tamamını(Resimdeki gibi)seçiyoruz.Takıntılı olanlar için 3x3x5 yazıyor.(Bende öyleyim çaktırmayın.)

Seçtiysek eğer Filter bölümüne tıklıyoruz ve önce stack entities filtresini sonrasında Create Spawners filtresini seçip Filter diyoruz.
Bu aşamada resim koymayacağım.Çünkü kolay.
Ctrl+S yaptiktan (Kaydettikten) sonra Minecraft'a girip mapımızı açıyoruz ve Minecart'a binmiş skeletonumuz hazır.

Aslında daha değişik şeyler de yapılabilir.İsterseniz raylar koyarak yol yapabilir ve skeletonu hareket ettirebilirsiniz.
Beğendiyseniz Beğen butonuna tıklamayı unutmayın.İyi Forumlar...

kılkafa

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ali kaan ben çağrı güzelmiş helal bi de resimli göstermişsin:)

memin55

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bence Farklı Bişi Yapsaydın Daha Çok İlgi Çekerdi Çünkü Normaldede Vagona Binen İskelet Oluyor...

Mine to Craft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir iskeleti vagona koymak basit iş ama sen zor yolla yapmışsın.Aynı yolla ghastı vagona bindirirsen iskeletten daha çok ilgi çeker eminim.

Marluck

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir iskeleti vagona koymak basit iş ama sen zor yolla yapmışsın.Aynı yolla ghastı vagona bindirirsen iskeletten daha çok ilgi çeker eminim.
Bence Farklı Bişi Yapsaydın Daha Çok İlgi Çekerdi Çünkü Normaldede Vagona Binen İskelet Oluyor...
wither enderdragn onlarıda bindirebilir
Ben zaten işin mantığını öğretmek için bu konuyu açtım.Bilmeyenler, interneti sınırlı olanlar mantığını öğrensinler diye.Nette bununla ilgili birçok video var.Konuda belirttim zaten daha farklı şeyler yapılabilir...

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Beyler önerim, ghastın üstüne minecart bindirin minecarta sağ tıklayın (Ghastı yakalayabilirseniz) uçak gibi kullanın ama kendi gidiyor. D