MCHunter | 3'ü bir arada Minigame Server > 1.8 [BETA]

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Giriş
Merhaba arkadaşlar! MCHunter Sunucu tanıtımına hoşgeldiniz! Umarım hazırladığımız sunucuyu seversiniz. İyi okumalar ve eğlenceler dileriz!

Genel Bilgi
Internet Protokol Adresi(IP): 5.62.126.106:11600
Sürüm: 1.8.X
Hosting/Lokasyon: Nitrado / Türkiye

Sunucu hakkında bilgi
Öncelikle sunucumuz Mini-game yani Mini-oyun sunucusudur. Sunucudaki amaç oyun oynayarak kazandığınız Para ile kutu vs. almak, kazandığınız XP ile de oyundaki en son rütbeye ulaşmak. Bu Mini-Oyun 2 veya 3 kişiyle oynanmaz. En eğlenceli hali, 12 veya daha fazla kişi ile oynamaktır.

Sunucu Özellikleri

Sunucumuz Minigame sunucusu olduğu için pek fazla özellik yok.

Reklam Verebilmek

ve Kutu Simülatörü bunlardan bazılarıdır.

Oyun Nasıl Oynanır?

Öncelikle, bu oyun ilk önce bir takım oyunu, sonra saklanbaç oyunu ve daha sonra ise bir PvP oyunudur.

Oyunda iki takım vardır. Bunlar zombiler ve askerlerdir.

ASKERLER

Taşıma VTOL(Uçak)'leri bozulmuş ve yere düşmüş gruptur. Amaçları yeni bir VTOL gelip onları oradan alana kadar(3dk) hayatta kalmaktır.

ZOMBİLER
Başta havadaki virüsten dolayı enfeksiyon kapan bir askerden yavaş yavaş çoğalan gruptur. Amaçları Askerleri Çıkarma(Kurtarma VTOLü) gelmeden evvel öldürmektir. Bir asker öldüğünde oda virüse yakalanır ve oda birer zombiye dönüşür.

Yani oyunun amacı, VTOL gelene kadar hayatta kalmaktır.

Heh! Bu çok kolay ne var ki? Diyen biri elbet çıkacaktır. O kadar kolay değil.

TAKIM OYUNU
Bir kere, bu olmadan oyunu kazanman imkansıza yakın. Yanında biri olmadıkça zombiler sana İrlandalı boksör gibi dayak atarlar. Eğer yanında dostun olursa, korkunda olmaz.

SAKLANBAÇ
Eğer sen sazan gibi ortada gezersen, iskeletin açık hedefi, zombinin ise bedava yemeği olursun. Bu yüzden saklanmak, iyi bir yere saklanmak çok önemlidir. Ve bunu arkadaşınla yaparsan, oyunu kazanma ihtimalin çok daha artar.

PVP
E tabi, PvP de önemli şimdi. Kimseniz kalmadığında, ve bir zombi sizi bulduğunda eğer kaçarsanız o sizden daha hızlı olduğu için eninde sonunda yakalayacaktır. Ancak, onla dövüşüp, onu öldürüp hemen başka bir yere kaçmak, yürekyemişlik değil, kafasını kullanmak olur.
Eğer fazla PvP bilmiyor iseniz @Rayandu adlı arkadaşımızın yaptığı "Yenilmez Ol - Minecraft: PvP El Kitabı" adlı kitaba bakabilirsiniz.

İHANET ETMEK/EDİLMEK
Şimdi, bu bir taktik falan değil. Biriyle takım olmadan önce 3 defa düşünün. Çünkü o adamla saklandığınızda virüsü o kapıp sizi öldürebilir, ya da gidip bilerek ölüp yerinizi bildiği için sizi alt edebilir. İhanet sunucuda yasak değildir. Dikkatli Olun.

Sunucu Kuralları
Çok basit. Sadece;

* Hile kullanmak yasaktır.
Movement(Spider, FastLadder, Fly...) = Sınırsız Ban
PvP(KillAura, ForceField, Criticals...) = 1 Ay Ban
ESP(PlayerESP, ChestESP...) = 1 Hafta Ban

* Küfür etmek yasaktır.
Ağır küfür(Oro.. Ç.., Anneni ...) = 1 Hafta Susturulma
Normal küfür(Yar..., Pi., Si...) = 1-2 Saat Susturulma
Hafif küfür - Bir kaç kısaltmalı küfür
(a..., şeref...) = 10dk Susturulma

* Herhangi birine saygısızca davranmak yasaktır.
Aşağılamak, Saygısızlık Yapmak(Ezik, low, hile lan...) = 20dk Susturulma

* Dışlamak, Din, Siyaset yasaktır.
Dışlamak, Din, Siyaset(Şuna oy verin, senin gibi eziklerle takılmıyoruz...) = 1 Gün Ban

* Bug, açık gibi şeylerden yararlanmak yasaktır.
Bug gibi şeylerden yararlanmak = 5 Gün Ban

...

Teknik Özellikler
3GB Ram
31 Plugin
Nitrado, Türkiye Lokasyonlu

Sunucudan Bir Kaç Görüntü

Muhteşem Spawn'ımız...

Bekleme Lobisi

Kitler - Askerler

Kitler - Zombiler

Harita: BrightWoods

Harita: Malikane

Saygı ve sevgilerimle, RedFail(FailMail_).

NOT: Konu içerisindeki tüm resimler ve yazılar bana aittir, izinsiz kopyalanması hiç hoş olmaz.

NOT2: Yapılar bize ait değildir, alıntıdır, bir kaç yeri düzenlenmiştir.
NOT3: Bazı resimler yüklenmez ise, sayfayı yenileyin. Yine yüklenmez ise, bu sefer benim değil, forumun suçudur. Çünkü ben resimlerimi düzgünce çektim, yaptım ve yükledim.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuzun onaylanması için, sunucu slotunun kaç olduğu ve yetkili nicklerini içeren bir listeninde olması gereklidir.
Lütfen kuralları bir daha göster geçirin.