Mcpe Server List

FantezyKaan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sadece merakımdan soruyorum bu özgüveni nereden buldunuz :D

SonOyuncu, FlareNW (gerçi FlareNW kapandı ama) gibi sunucular gibi bir sunucunuz olduğunuzu iddia ediyorsanız, bakımdan sonra özellikle gireceğim sunucuya bakalım gerçekten en büyüğü sizinki miymiş ? :)

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0

SonOyuncu, FlareNW (gerçi FlareNW kapandı ama) gibi sunucular gibi bir sunucunuz olduğunuzu iddia ediyorsanız, bakımdan sonra özellikle gireceğim sunucuya bakalım gerçekten en büyüğü sizinki miymiş ? :)
Minecraftın mobil halinin sunucusu bu :)

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hacker ozan server açmış o.o

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Zaten Türkiye'de Büyük Bir PE Sunucusu Yoktu. inşallah açılır pek sanmıyorum ama.

PE de Türk olarak brak En büyük, küçük bir herkese açık bir sunucu bile yok. Bilip bilmeden konuşmayın.

FantezyKaan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraftın mobil halinin sunucusu bu :)
Pocket Edition ?

Zaten Türkiye'de Büyük Bir PE Sunucusu Yoktu. inşallah açılır pek sanmıyorum ama.

PE de Türk olarak brak En büyük, küçük bir herkese açık bir sunucu bile yok. Bilip bilmeden konuşmayın.
PE kelimesini görmemişim kusura bakmayın. E hatamız varda sen de gelmiş bilip bilmeden konuşma gibi laf mı atıyorsun ? Biraz kırıldım açıkçası :( Saygı = 0.

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
PE için ha? Bakalım hayırlısı :)

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de en büyük olmasını hedefliyoruz.

Beyefendi, herkes sizin gibi değil. başkalarını kendiniz gibi görmeyin. ve lütfen kavga çıkarmaya ve post kasmaya çalışmayın.

sizde haklısınız. fakat Türkiye'de en çok açık kalan sunucu olacağını sanıyorum :D
Post kasma diyorsun, kendine alınarak sen lafı uzatıyorsun.

LoudCloin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de en büyük olmasını hedefliyoruz.

Beyefendi, herkes sizin gibi değil. başkalarını kendiniz gibi görmeyin. ve lütfen kavga çıkarmaya ve post kasmaya çalışmayın.

sizde haklısınız. fakat Türkiye'de en çok açık kalan sunucu olacağını sanıyorum :D
Peki bunu nereden biliyorsunuz? isim vermim dedim ama gerçi bilmiyen yok SonOyuncu yıllardır açık? onu geçmen biraz zor kapatmadıkları sürece. :(

TürkishSW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hocam şimdiden başarılar fakat şunu söylemek isterim ki bu sektörde senden azimli insanlar var ben MCPETürk Sunucularının kurucusuyum aslında bu işe başlamadan önce bende yanlızım sanıyordum sonradan farkettim ki bu işte başkaşarıda varmış sonra kendi ekibimi kurdum gayet profesyonel bir ekip olduk ama bu zaman aldı ve masraflı bir iş yani minecraftda 100 kişilik server açmak minecraft pocket editionda 40 kişilik server açmakdan daha ucuzdur bide minecraft pocket edition yeni yeni gelişiyor yani minecraft gibi her şey hazır değil ben toplamda 3 ayrı server açtım ilk serverim faction server di 40 kişilikti ingiltere lokasyon olduğu için sıkıntı yaratıyordu bide tutmuşdu Androyun diye biri var o reklamımızı yapmıştı sonra kapadık çünki bakamıyorduk sonra tekrar ekibi topladım 80 kişilik minigames serveri açtık ama hemen kapama kararı aldık çünki yaz tatili bitmişdi zarar edeceğimizi biliyordum buradan konuya girersek yaz tatili başlamadan mcpede server açmayı deneme zarar edersin sonra yaz tatili gelince hub serveri açtık hatta bu server yabancılara kadar gitti ama aşırı masraflıydı ve sunucu konusunda yanlış bir seçim yaptık sitemiz bile hazırdı hatta taner diye bi hocamız var ekipdendi kendisi siteyle giriş yapmayı felan ayarlamıştı bide hunger games plugini kodlamıştı elimizde pvp ve blok hunt plugini vardı onuda koymuştuk sonra ekip olarak bu işi bırakma sözü verdik bizden başka serverlerde vardı mesela OyunGG biz 200 online yapmıştık onlarda 120 civarında yapmıştı iki server gerçekten iyi geçiniyordu onlarda kapandı içinde çok sevdiğim insanlar vardı gerçekten eski günleri özlüyorum :(
Hocam eğer whitelist alacaksanız benide alın SailorTurk