McSkinSearch Mağduruyum

kayra09

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biri benim nick mc skin searchtan bulmuş her girdiğim serverde ismimi kullanıyo(son oyuncu serveri)türk sunucularda oynayamıyorum hypixelde türk yok mc skin searchta ismimi fln gizleyemiyormuyum?

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Her gün girdiğin server'da ismini kullanmak mı?Şifren yok mu canım senin?

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayır.Gizlesen bile başka siteler vardı.Oradanda bulunabiliyor :(

kayra09

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her gün girdiğin server'da ismini kullanmak mı?Şifren yok mu canım senin?
Sen türkmüsün kardeş yoksa türkçeyi yeni mi öğrendin orda her gün girdiğim server yazıyor mu? Yoksa post mu kasıyorsun?Premium sunucularda şifre istemiyor hypixelde zaten premium sunucu oluyor ama ben türk sunucularda oynamak istiyorum ama türkler(alınmayın)korsan kullandığı için hiç türk premium sunucu yok açsalar tutmaz zaten kim gelir ki?

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sen türkmüsün kardeş yoksa türkçeyi yeni mi öğrendin orda her gün girdiğim server yazıyor mu? Yoksa post mu kasıyorsun?Premium sunucularda şifre istemiyor hypixelde zaten premium sunucu oluyor ama ben türk sunucularda oynamak istiyorum ama türkler(alınmayın)korsan kullandığı için hiç türk premium sunucu yok açsalar tutmaz zaten kim gelir ki?
Pardon yanlış görmüşüm...

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Niye şimdi SO premium olsa daha iyi olur.Hile kullanmaktanda korkarlar hem.Ban yiyince 2. Hesaplada gelemezler ^^,

@IRFN @DonduranAtes @KaaNUmaY

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Aynı durumdayız.

kayra09

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Niye şimdi SO premium olsa daha iyi olur.Hile kullanmaktanda korkarlar hem.Ban yiyince **** de yapamazlar ^^,
SonOyuncu 3 yıldır açık ilk açıldığında oynamıştım hile namı diğer türklerin kayıp aşkı NO_D_US tan geçilmiyordu aradığın tüm hileler vardı hg de direk okluyorlardı işin bitiyordu(ozamanlar premium değildim)şimdi orjinal ismimi biri bulmuş giremiyorum.Speawa ulaşamıyorum kaldım böyle :(

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
@IRFN 'ye gerekli kanıtları sunup o hesabı silmesini isteyebilirsin .-.
Not: mcskinsearch cahalıyım hiç sorma*

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş @IRFN Abiyle bir konuş kesin çözüm bulur. :)

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, premium olan SonOyuncu'daki hesaplarınızı size devredebilirim. Yalnızca 2 şartım var;
1) Hesabın premium olup size ait olduğuna dair kanıt,
2) Hesap sahibinin 1 ay kadar giriş yapmamış olması.