McSkyCraft Sunucu Yetkili Alımları. İp kötü arkadaşlar ancak yakında değişecek.

uralyanki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MC SKYCRAFT ALIM

Merhaba Minecraft ailesi uzun zamandır aklımdan geçen bir işe girişiyorum ve server açıyorum. Server açıldı arkadaslar ancak ayarlamalar falan yapıldığından dolayı daha yeni başvuru alımı açabiliyorum. Simdi arkadaslar, servere yetkili alımı yapacağım ancak düzgün bir Türkçe,saygılı insan, boş yetki yapmayacak biri olmalı ve tabii ki bu işte iyi olmalı ki servere katılabilsin. Katıldıgı ilk 1 hafta serverde iş yapacağız. Bayram'da ise serveri açmış olacağim o zamana kadar serverde olan eksikleri kurduğum ekiple beraber gidereceğiz.
-------------------------------------------------------------

Alımlara gelirsek;

2 mod ve 1 admin alımı hala devam ediyor arkadaşlar. Alımlar tekrar açılmıştır.
- 1 Reklamcı alacağım. -10 adam getirene UltraVip Hediye-
- 2 Rehber alacağım.
- 1 tane de Pluginer istiyorum.
- 1 tane builder aranıyor.

-------------------------------------------------------------
Başvuru şartlarına gelelim;

Admin yaşları ortalaması en az +17 olacaktır. Skype zorunlu.
Mod yaş ortalaması +15 olacak. Skype zorunlu.
Reklamcı yaş ortalaması yoktur.
Rehber yaş ortalaması +13 olacaktır. (Türkçe iyi kullanan)
Pluginer yaşı da önemli değildir.
Ancak en önemli etkenimiz saygı ve düzgün bir Türkçe.

--------------------------------------------------------------
Moderatör;

İsim Soyad;
Yaş;
Minecraft bilgin;
Türkçe bilgin(yazım);
Senden küçük bir arkadaşımız sana saygısızlık yaptı, ne yaparsın?;
Skype adresiniz;

---------------------------------------------------------------
Reklamcı

İsim soyad;
Skype adresiniz:
Reklamda ne kadar iyisiniz?;

Rehber

İsim Soyad;
Yaşınız;
Minecraft bilginiz;
Örnek Soru;
Arsama nasıl giderim?;
Skype adresiniz;
Pluginer - Acil Şekilde Gerekmektedir.

İsim Soyad;
Yaş;
Kodlama bilginiz;
Plugin bilginiz;
Örnek Soru;
Server giriş yazısı nasıl değiştirilir?;
-----------------------------------------------------------
Sunucu Sahibi İsim ; Ural Soyad Sözübir.
Skype adresimi vermiyorum, alınan arkadaslarımı oradan ekleyeceğim zaten. Yakın zamanda görüşmek üzere saygılarımla, Ural.
Sunucu İp ; Şuanlık bu şekildedir yakın zamanda değiştirilecek; 178.20.229.250
Server şuanda kapalı çünkü çalışmalar mevcut girmeyi denemeyin o sebebden dolayı ancak bayramda açılmış olacaktır server.
Map hazır her şey hazır ancak tam kontrol gerekli onu da yetkili arkadaşları aldıktan sonra yapacağım serverin açılma süresi kısalabilir bayramdan önce de açabiliriz serveri bilginize.

Son düzenleme:

AzeMoun

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Admin;

İsim Soyad;Raul Mamishov (azeriyim)
Yaş;17.5
Minecraft bilgin;Sade mc bilgim 100% plugin falan ise 80%
Türkçe bilgin(yazım);Super
WorldGuard'da hammadde yaptın, hammaddenin wg'sini nasıl atarsın?;wg ni hammaddenin etrafina atarim komut ise //wand bi yer secicez //expend vert yazicaz sonra ise //rg define yazcaz
Skype adresiniz-raul.bey2003

uralyanki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
WorldGuard'da hammadde yaptın, hammaddenin wg'sini nasıl atarsın? bunu biraz daha açıklarsan sevinirim. Yeterli açıklama değil. WG atmayı değil hammaddenin wgsinin nasıl atıldığını soruyorum :)

Sale7

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İsim Soyad; Cenk Demir
Yaş; 17
Minecraft bilgin; 4 Yıldır Oynuyorum İyi
Türkçe bilgin(yazım); Güzel
WorldGuard'da hammadde yaptın, hammaddenin wg'sini nasıl atarsın?; Yapmadım
Skype adresiniz; rojadlamo

[Daha Önce 793 Kişilik Serverde Kuruculuk yaptım

AzeMoun

Marangoz
En iyi cevaplar
0
WorldGuard'da hammadde yaptın, hammaddenin wg'sini nasıl atarsın? bunu biraz daha açıklarsan sevinirim. Yeterli açıklama değil. WG atmayı değil hammaddenin wgsinin nasıl atıldığını soruyorum :)
tamam simdi ilk sadece hammaddenin etrafini wg liycez eger lapis ise sadece etrafini yok eger sade hammaddeyse ortalari ve kenarlari wglicez pvp ni kapatcaz
/region flag wgismi pvp deny ile /region flag wgismi mob-spawning deny bu komutlada mob spawningi kapatiriz bundan once calistigm sw yerde /region flag wgismi invincible allow bu koduda kullaniyolar yani o sizin tercihiniz baska sorunuz

tamam simdi ilk sadece hammaddenin etrafini wg liycez eger lapis ise sadece etrafini yok eger sade hammaddeyse ortalari ve kenarlari wglicez pvp ni kapatcaz
/region flag wgismi pvp deny ile /region flag wgismi mob-spawning deny bu komutlada mob spawningi kapatiriz bundan once calistigm sw yerde /region flag wgismi invincible allow bu koduda kullaniyolar yani o sizin tercihiniz baska sorunuz

uralyanki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim Soyad; Cenk Demir
Yaş; 17
Minecraft bilgin; 4 Yıldır Oynuyorum İyi
Türkçe bilgin(yazım); Güzel
WorldGuard'da hammadde yaptın, hammaddenin wg'sini nasıl atarsın?; Yapmadım
Skype adresiniz; rojadlamo

[Daha Önce 793 Kişilik Serverde Kuruculuk yaptım
Yapmadım değil, örnek olarak soruyorum zaten o sorunun cevabı ile ölcülüyorsunuz.

İçerisine /region flag örnekisim build allow /region flag örnekisim invincible allow komutlarından bahsediyordum :)

AzeMoun

Marangoz
En iyi cevaplar
0
/region flag wgismi invincible allow yazdimda /region flag örnekisim build allow unuttum yazmayi

Sale7

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
World Editle Yaptığım Oldu Hammadde

Aschente

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Moderatör;

İsim Soyad; Y.Huseyin
Yaş;17
Minecraft bilgin; 3 Yıllık Tecrübem Kod Bilgim
Türkçe bilgin(yazım); Gayet iyi
Senden küçük bir arkadaşımız sana saygısızlık yaptı, ne yaparsın?; Saygıyla karşılarım önce sebebinin ne olduğunu anlamaya çalışırım ve sonrada olayı çözmeye gayret ederim
Skype adresiniz; aschente16

uralyanki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Moderatör;

İsim Soyad; Y.Huseyin
Yaş;17
Minecraft bilgin; 3 Yıllık Tecrübem Kod Bilgim
Türkçe bilgin(yazım); Gayet iyi
Senden küçük bir arkadaşımız sana saygısızlık yaptı, ne yaparsın?; Saygıyla karşılarım önce sebebinin ne olduğunu anlamaya çalışırım ve sonrada olayı çözmeye gayret ederim
Skype adresiniz; aschente16
Listeye alındınız yakın zamanda sizinle irtibata geçilecektir. Günlük aktif olma süreniz ne kadar? Sabah ve akşam olarak söylerseniz sevinirim.

P4prika

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Admin;

İsim Soyad; Serkan
Yaş; 19
Minecraft bilgin; 6 Yıldır Oynuyorum Bilgim Vardır.
Türkçe bilgin(yazım); Gayet Güzel :)
WorldGuard'da hammadde yaptın, hammaddenin wg'sini nasıl atarsın?; Hammadde Yaparım Ama Wg Atamam
Skype adresiniz; sena lermi kırmızı t-şörtlü

uralyanki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Admin;

İsim Soyad; Serkan
Yaş; 19
WorldGuard'da hammadde yaptın, hammaddenin wg'sini nasıl atarsın?; Hammadde Yaparım Ama Wg Atamam
Malesef sizi yetersiz gördüm. WG atamayan bir admin alımı yapamam kusura bakmayın. Mod ve Admin WG atacak kadar bilgi bilmelidir. Market kurabiliyormusunuz? Kurabiliyorsanız örnek verin?

Admin;

İsim Soyad; Serkan
Yaş; 19
Malesef sizi yetersiz gördüm. WG atamayan bir admin alımı yapamam kusura bakmayın. Mod ve Admin WG atacak kadar bilgi bilmelidir. Market kurabiliyormusunuz? Kurabiliyorsanız örnek verin?

P4prika

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

İstemiyorum Zaten Boşverin.