MCTR Krallık Savaşları 5 Yeni Class 1.7.2 2.Sezon Başladı

Server Sizce Nasıl

• Güzel

Kullanılan: 45 50.0%
  • Birkaç Düzeltmeyle Harika Olur

Kullanılan: 24 26.7%
  • Kötü

Kullanılan: 21 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    90

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BEN class degistirecegim Korsan olacağım çekilişe kadar lütfen beni korsan yapın bide fight kapali benim nasıl halletcem vuramiom helppp

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1.More Bows pluginindeki admin permlerini herkese vermişsin adamlar direk itemleri alıyor.
2.Hileden geçilmiyor. Adamın teki taş kılıçla tek attı bana. Demir set giymiştim. İki saatte kastığım itemlerimi bir saniyede kaybettim.
3.Adminin arkadaşıyım, nah banlatırsın diyen ergenlere vip vermişsin. Sinir bozuyorlar.
4.Küfür etmeyen oyuncu sayısı çok az. Onlarda +18 veya bayan oyuncular. Küfürsüz cümle yüzdesi %1. Herkes alabildiğine küfrediyor.
5.Milyon tane bug var, insanların itemleri çalınıyor.
6.Bir tane bile rehber, moderatör yok. Admin desen hiç girmiyor.
7.Proxy ayarlarını tam yapmamışsın bir adamın her classtan karakteri var.
8.Alttan kimin ne yazdığı belli değil, global ve local diye iki kanal koy şu chate, kim ne diyor anlayalım.
9.Chunklar birbirine girmiş, evinden portalına giren adam başkasının evinden çıkıyor.
Çok büyük umutlarla girdiğim server üzülerek söylüyorum çok kötü. Sana whitelist açmanı söylemiştim. Bak 1. sırada olacağın yerde yerlerdesin. Whitelisti aç, serverı sıfırla, permissonları-bugları düzelt. Eğer bunları yaparsan devrim niteliğinde bir serverın olur fakat yapmazsan oyuncu sayın her geçen gün azalır. 50 kişi girebilir bu kapasite var serverında fakat 20 den yukarı çıkmıyor oyuncu sayısı. Yardım istersen buradayım. Server düzelirse her gün bir vip satacağına emin olabilirsin.

Son düzenleme:

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Size tavsiyelerim benim yaşadıklarımda birisi şu BOW PLUGİNİ SAOLSUN HERKES PRO bu yüzden oratalığı yıkıp haraç topluyorlar Krallık sistemi batıyor kralığa her üye olana 4x4 yer verilse harika olur ve ADALET sistemi yok kral ı demokrasiyle seçilmesi lazım sonuçta TÜRKİYE demokrasi ülkesindeyiz bu yüzden ya demokrasi yada babadan oğla dicemde torpilliler var ondan olmaz şu buglar şu pluginler hazırmı bilmem ama ortalığı yakıyor spawnda milleti dogradim geçen bide maden kazdim spawnda maden kazdim baya bedrock a kadar bide at yumurtasi demisiniz at yumurtam gelmedi eyer i nerden bulcaz çok fazla hata var ve düşünülmüyor korsanlar diyor ki bi korsam bide yer kor diyorlar resmen hayat onlara güzel suvariler cifciler avcilar bekciler hiç kalelere elini kolunu sallayan giriyor krala yavşıyor resmen hele fallen kralığının odası parkur resmen herkes masadan masaya atlıyor bu yüzden çok kötü bu arada Kronos a talibim eğer olursa başka kralıkda olur yaparsanız :) Yagmacılar ayrı bela herkes odun kılıçla tek atıyor za noob diorlar ana avrat giriyorlar bide rehber olmaya talibim :) şu küfrceleri mutelicem vallah şu kralıkları bi haledin cheater oyuncuların üstüne yatıyor kale kapısında korsanlar dizilmiş gel ws dior oda diyor ki NO SEFER NO SAVAŞ diyor süvariler işe yaramıyor ama cheater iyi davranior ve buglar resmen plugins hataları beni deli etcek ha bide adminn arkisiyim diye atar yapıyorlar admin senle arkiseler sanalda arkadaşlık kavramı yoktur senle aynı mahalede oturup seni tanıyan kişilerdir arkadaş oyuncular bunu bilmiyor affedersinde heryer tezek götürüor[DOUBLEPOST=1388479298,1388479162][/DOUBLEPOST]Çekiliş demiştin kronos karlığını bende oylamayla yap onu :)

Tolga Kağan Tokat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncellikle bir kaç şikayette bulunacağım şu özel bowlar ile ilgili iron setim dia kılıç felan vardı şu özel oklarla adam spawnda bizi öldürüyor lütfen gereği yapılsın.

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Size tavsiyelerim benim yaşadıklarımda birisi şu BOW PLUGİNİ SAOLSUN HERKES PRO bu yüzden oratalığı yıkıp haraç topluyorlar Krallık sistemi batıyor kralığa her üye olana 4x4 yer verilse harika olur ve ADALET sistemi yok kral ı demokrasiyle seçilmesi lazım sonuçta TÜRKİYE demokrasi ülkesindeyiz bu yüzden ya demokrasi yada babadan oğla dicemde torpilliler var ondan olmaz şu buglar şu pluginler hazırmı bilmem ama ortalığı yakıyor spawnda milleti dogradim geçen bide maden kazdim spawnda maden kazdim baya bedrock a kadar bide at yumurtasi demisiniz at yumurtam gelmedi eyer i nerden bulcaz çok fazla hata var ve düşünülmüyor korsanlar diyor ki bi korsam bide yer kor diyorlar resmen hayat onlara güzel suvariler cifciler avcilar bekciler hiç kalelere elini kolunu sallayan giriyor krala yavşıyor resmen hele fallen kralığının odası parkur resmen herkes masadan masaya atlıyor bu yüzden çok kötü bu arada Kronos a talibim eğer olursa başka kralıkda olur yaparsanız :) Yagmacılar ayrı bela herkes odun kılıçla tek atıyor za noob diorlar ana avrat giriyorlar bide rehber olmaya talibim :) şu küfrceleri mutelicem vallah şu kralıkları bi haledin cheater oyuncuların üstüne yatıyor kale kapısında korsanlar dizilmiş gel ws dior oda diyor ki NO SEFER NO SAVAŞ diyor süvariler işe yaramıyor ama cheater iyi davranior ve buglar resmen plugins hataları beni deli etcek ha bide adminn arkisiyim diye atar yapıyorlar admin senle arkiseler sanalda arkadaşlık kavramı yoktur senle aynı mahalede oturup seni tanıyan kişilerdir arkadaş oyuncular bunu bilmiyor affedersinde heryer tezek götürüor[DOUBLEPOST=1388479298,1388479162][/DOUBLEPOST]Çekiliş demiştin kronos karlığını bende oylamayla yap onu :)
1- Kiminle arkadaşmışım ve adminle arkiyim diyen şahıs kimdir
2-buglar kaldırıldı
3-eyeri spawner chestlerinde bulacaksın
4-sadece suvariler atı kullanabiliyor.

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Krallıklarda pvp açıldı servere rehber alımı var skype : pxjasius

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1- Kiminle arkadaşmışım ve adminle arkiyim diyen şahıs kimdir
2-buglar kaldırıldı
3-eyeri spawner chestlerinde bulacaksın
4-sadece suvariler atı kullanabiliyor.

nick i mehmetus du galiba onun gibi bişeylerdi zaten suvariydim :) bide çekilişe katarsan sevinirim internet kafedeyimde lütfen kat taygun26 sizi seviyorum buglar düzeltmisiniz o yüzden sizi tebrik ederim

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
nick i mehmetus du galiba onun gibi bişeylerdi zaten suvariydim :) bide çekilişe katarsan sevinirim internet kafedeyimde lütfen kat taygun26 sizi seviyorum buglar düzeltmisiniz o yüzden sizi tebrik ederim
Buglar Düzeltildi Çekiliş 15 DK İçerisinde Olacak.