MealCraft - Factions 7/24 Online - BOSS - LAPİS - MİNİGAMES

Berkowich

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu sahibinin isteği üzerine konu arşive alınmıştır. Canyo​

Moderatör tarafından düzenlendi:

NoHaxJustGusul

using Miracy.Life;
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft Türkiye forumlarında sunucu tanıtımları sadece sunucunun orjinal konusunda yapılabilir. Reklamcı, rehber ve benzeri yetkilerde dahi olsa sunucunun tanıtımının kendi konusu dışında herhangi bir konuda yapılması yasaktır.
İçerik @Lucifer˜ tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Rabauld

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server'a girmenizi tavsiye etmem bir gün boyunca uğraştıgım arsayı sıfırlamışlar 3-4 stack dia vardı içinde sizinde emekleriniz boşa gider emeğinizin çalınmamasını istiyor iseniz başka server bulun hemen.Emek hırsızlarının serverında oynamayın

TheDrayS

www.Filo.ooo
En iyi cevaplar
0
Sunucuda alım var mı?
Admin veya Moderator hakkında bilmediğim şey yoktur!

Berkowich

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server'a girmenizi tavsiye etmem bir gün boyunca uğraştıgım arsayı sıfırlamışlar 3-4 stack dia vardı içinde sizinde emekleriniz boşa gider emeğinizin çalınmamasını istiyor iseniz başka server bulun hemen.Emek hırsızlarının serverında oynamayın
Sen bize küfür edip çıkmasaydın itemlerini verecektik, karalamak için bahane arayın siz.[DOUBLEPOST=1408708610,1408696898][/DOUBLEPOST]

Warp Market değiştirdik arkadaşlar, iyi oyunlar!

Rabauld

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sen bize küfür edip çıkmasaydın itemlerini verecektik, karalamak için bahane arayın siz.[DOUBLEPOST=1408708610,1408696898][/DOUBLEPOST]

Warp Market değiştirdik arkadaşlar, iyi oyunlar!
O itemler umrumda değil yaptığım ev halada yapıyordum o evi peki onu geri getirebilir misiniz?? hayır.

Rabauld

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Builderlerimiz var, yaparlar istediğiniz evi.
Vallaha legendcraftta enchantlarım gitmişti çok uğraştıgım adları \* böyle olmuş ve enchleri gitmişti bana örsden değiştirmişsin dediler ve bi yardımda bulunmadılar o gün bugündür admin vb. diğer yetkililerden umudumu kestiğim için yapmıcaklarını hayli hayli biliyorum.

Berkowich

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vallaha legendcraftta enchantlarım gitmişti çok uğraştıgım adları \* böyle olmuş ve enchleri gitmişti bana örsden değiştirmişsin dediler ve bi yardımda bulunmadılar o gün bugündür admin vb. diğer yetkililerden umudumu kestiğim için yapmıcaklarını hayli hayli biliyorum.
Bizim serverimiz oyuncuların istekleri ve rahatı üzerine kurulmuş bir serverdir.Amacımız oyunculara güzel bir oyun keyfi yaşatmak.Sizin dediğiniz her lafa bir cevap verdim, hiç cevap vermemezlik yapmadım lütfen biraz bunları düşünerek hareket edin.

gbmaizol

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iyi gibi ama viplere özel edit varsa kötüdür[DOUBLEPOST=1408715520,1408714372][/DOUBLEPOST]sv tam bir çöp gitmeniz tavsiye edilmez daha plotworld ü ayarlayamayanlardan ne beklersiniz :D

Rosenrot

LAGOMORPHA
En iyi cevaplar
0
Server gerçekten çok güzel hiç lag yok oynamaya değer ben bugün başladım nickim -minigun57