Medeniyet Kuruyoruz(Multiplayer)

Forever_Minecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Daha önce de bir arkadaşımla oynadığımız oyunun resimlerini paylaşmıştım şimdi aynı arkadaşla yeniden bir oyuna başladık bu sefer sadece bir ev değil village yapıcaz(survivor mod da) işte ilk gün yaptıklarımız.

1.Gün

Etrafı dağlarla çevrili bir alana ilk evimizi yaptık ve maden zengini olduğunu düşündüğümüz bir dağın içini oyarak madenciliğe başladık.Dağa giden yol zorluklarla kaplı olduğu için köprü inşa edip ilk günü bitirdik.

İzmirden mete

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlız sen orada creativede gözüküyorsun ve dağa giden yol çokta zorlu değil

Forever_Minecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gün bittikten sonra genel bir resim çekmek için gamemod değiştirdik normalde survivor oynuyoruz köprü olayı içinde şunu söyliyim ben köprüleri oyunda çok seviyorum ve bu kadar ağaçsız bir alanda köprü yapmak içinde bahane lazım :)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Gün bittikten sonra genel bir resim çekmek için gamemod değiştirdik normalde survivor oynuyoruz köprü olayı içinde şunu söyliyim ben köprüleri oyunda çok seviyorum ve bu kadar ağaçsız bir alanda köprü yapmak içinde bahane lazım :)
Ağaçsız alan ?

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende geleyim bari :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Medeniyet kurma dediğin insanları belirli gruplaya ayırıp dünyanın farklı yerlerine göndereceksin strateji oyunu gibi zamanla gelişerek birbirlerine yavaş yavaş savaş açıcak onlarda :D

Forever_Minecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlerledikçe buraya köylüde getirmeye çalıcaz tren istasyonları inşa edicez :)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Adam king beyler dağılın :D
Biz köy buldukmu gidip yerleşiyoz adamlar köylüyü ayağına getiriyo :D

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 Grup farklı krallıklar kurabilir.

Son düzenleme:

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Abi film izler gibi sizin maceraları mı izliycez biz burda amacın ne :D

Forever_Minecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2.GÜN

Açlık seviyesinin aşırıya çıkmasından dolayı tarıma başlamaya karar verdik tabi ki bu işinde susuz olmayacağı için kendimize su kemeri inşa edip geniş bir tarım alanı kurduk şimdi kakao ve buğday yetiştiriyoruz ayrıca bulduğumuz maden gayette verimli çıktı kendimize zırh yaptık şimdi tek sorunumuz creeperlar :).

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
2.GÜN

Açlık seviyesinin aşırıya çıkmasından dolayı tarıma başlamaya karar verdik tabi ki bu işinde susuz olmayacağı için kendimize su kemeri inşa edip geniş bir tarım alanı kurduk şimdi kakao ve buğday yetiştiriyoruz ayrıca bulduğumuz maden gayette verimli çıktı kendimize zırh yaptık şimdi tek sorunumuz creeperlar :).
Abi bırak git su kemeri ne ya :D
Şimdi 4 blokluk bir alan kaz çaprazlamasına 2 blok su koy al sana sınırsız su kaynagı ne kadar alırsan al bitmez bu arada çoğu şeyi creativede yapıyosunuz anlamadık sanmayın yemeyin bizi :D