Medieval House [Agane]

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar
Ben Agane,
Uzun zamandir medieval build yapmıyordum ve başlamayı düşünüyordum
Eskiden biraz yoğun olduğum için buildimi pek geliştiremedim fakat
Şuanda medieval buildimi geliştirmek istiyorum
Size eskilerden yaptığım buildi bugün göstermek istedim
Yapıtlarımı bu tarz olarak yapmayı düşünüyorum sizde
İyi Veya Kötü yorumlayıp eksiklerimi yazarsanız gerçekten
Benim açımdan çok faydalı olur.
Eleştirme yapanlara şimdiden teşekkür ediyorum...

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Steam sağolsun resim yavaş yüklendi önce çatıları bi gördüm iyi bişeye benziyor hayırlısı dedim altlarda batırmışsın ^^

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
10 üzerinden değerlendiriyim bakalım :)
-1 yapraklar ve sarmaşıklar,nedeni : Çok sıradanlaştı artık bu modelleme. ya aşırı iyi dizayn ediceksin yada hiç kullanmamayı seçiceksin.
-1 boyut : Bu tür çalışmalarda ebatlar çok önemlidir.yüksekliğin genişliğe oranı gibi. çalışmanda o oranı yakalıyamamışsın.
gördüğüm yerler için benden 2 eksin var 8 aldın yani. bunlara dikkat edersen daha başarılı olabiliceğine inanıyorum.ellerine sağlık :)

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
10 üzerinden değerlendiriyim bakalım :)
-1 yapraklar ve sarmaşıklar,nedeni : Çok sıradanlaştı artık bu modelleme. ya aşırı iyi dizayn ediceksin yada hiç kullanmamayı seçiceksin.
-1 boyut : Bu tür çalışmalarda ebatlar çok önemlidir.yüksekliğin genişliğe oranı gibi. çalışmanda o oranı yakalıyamamışsın.
gördüğüm yerler için benden 2 eksin var 8 aldın yani. bunlara dikkat edersen daha başarılı olabiliceğine inanıyorum.ellerine sağlık :)
Eleştirin için çok teşekkür ederim

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Blok uyumu fena değil gibi, çevre düzenlemesi kötü, bahçe duvarı kötü, alt tarafı daha taştanımsı üst tarafı daha odunumsu yapsana sonrakinde

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Steam sağolsun resim yavaş yüklendi önce çatıları bi gördüm iyi bişeye benziyor hayırlısı dedim altlarda batırmışsın ^^
Yeni bir projeye başladım onda daha fazla emek vereceğim bu build'de yaklaşık 1 yıllık ondan biraz kötü :D

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendimin Medieval dalında iyi bir mimar olduğunu düşünerek biraz kırıcı bir eleştiri yapıcağım.Bu çatı modellemesi bu eve uymamış.Çevre düzenlemesi hoş olmamış Kemik tozunu basmışssın.Direk Tree koymak yerine Custom Tree kullanabilirsin.Yaprakları Sarkıtman saçma olmuş.Uymamış.Alttaki Adını unuttum taş direkler hoş olmamış.Gereksiz ayrıntı.Çevreye önem vermediysen diğerleri dikkate almayabilirsin-Adamım o odunların üzerine Ray eskidi artık.Gerçekten başka bir şey bulabilirsin.

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Canyocum sen misin acaba saklama bizden. Fena değil yapi ama gideri yok
Malesef ben canyo değilim :)[DOUBLEPOST=1422613537,1422613491][/DOUBLEPOST]
Kendimin Medieval dalında iyi bir mimar olduğunu düşünerek biraz kırıcı bir eleştiri yapıcağım.Bu çatı modellemesi bu eve uymamış.Çevre düzenlemesi hoş olmamış Kemik tozunu basmışssın.Direk Tree koymak yerine Custom Tree kullanabilirsin.Yaprakları Sarkıtman saçma olmuş.Uymamış.Alttaki Adını unuttum taş direkler hoş olmamış.Gereksiz ayrıntı.Çevreye önem vermediysen diğerleri dikkate almayabilirsin-Adamım o odunların üzerine Ray eskidi artık.Gerçekten başka bir şey bulabilirsin.
Yorumun için teşekkürler yapı biraz eskiden kalma ben farkındayım biraz :D

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bro bu tarz medieval mazide kaldı. Öncelikle doku paketiyle yap yapıları (Conquest 5.2 CTM) sonrada uygun atmosfer için biome lazım hiç olmadı PMC'da onlarca wp haritaları var. Resimleri çekerkende seus gibi daha gerçekçiliği ön planda shaderlar kullanabilirsin eğer kaldırmıyorsa Chunky veya Cinema 4D kullan.
Aslında pek bir şey yok. CTM ve herhangi bir biome üzerine koymakla uğraşmak istemedim kafam estiği için yapmıştım.

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bro bu tarz medieval mazide kaldı. Öncelikle doku paketiyle yap yapıları (Conquest 5.2 CTM) sonrada uygun atmosfer için biome lazım hiç olmadı PMC'da onlarca wp haritaları var. Resimleri çekerkende seus gibi daha gerçekçiliği ön planda shaderlar kullanabilirsin eğer kaldırmıyorsa Chunky veya Cinema 4D kullan.
Aslında pek bir şey yok. CTM ve herhangi bir biome üzerine koymakla uğraşmak istemedim kafam estiği için yapmıştım.
Önerin için sağol yeni başladığım build'de bunu dikkate alarak yapıyorum