MedusaCraft Yeni Survival server..

Eko_Fresh

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Ip > MedusaCraft.nitrado.net
Ram > 4 GB
Host > Nitrado

Sunucu > Hayatta Kalma
Oyun Modu > Hard
Versiyon > 1.7x - 1.8

Kurucu > NaziBrine
Admin > GunsLark

Builder > ratboy1612

> Küfür etmek yasaktır.
> Yöneticilerden bir şey istemek yasaktır.
> Hile kullanmak yasaktır.
> Din, dil, ırk vs ayrım yapmak yasaktır.
> Vip alacağım diye boşuna kandırmak yasaktır.
> Diğer kullanıcıları rahatsız etmek yasaktır.
> Kendisi yetkli gibi göstermek yasaktır.

Şikayet, hile bildirim, istek ve Vip satışları için bize ulaşın
Anında sorularınıza cevap verilmektedir.
> Skype : kaplan.236
> Skype : cafer__1998

16.06.2016
Saat : 13:00
Yeni Açılmıştır.

SPAWN

ORMAN

KÖYLÜ TAKAS

VIPBILGI

MARKET

ARENA

güncel

YasakPeri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu serverı hiç önermiyorum kurucu oyuncularla kavga ediyor küfür dahi ediyor. Oyunculara karşı hiçbir saygısı yok. Boşa zaman kaybı yapan serverlardan, tavsiye etmem.

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
''> Vip alacağım diye boşuna kandırmak yasaktır.'' Bu admini kim üzdü :'(

GunsLark

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu serverı hiç önermiyorum kurucu oyuncularla kavga ediyor küfür dahi ediyor. Oyunculara karşı hiçbir saygısı yok. Boşa zaman kaybı yapan serverlardan, tavsiye etmem.

Oyunda hile kullanıyorsun sonra ban yiyince serveri önermiyrum diyorsun çocuk olma kardeşim diyecemde zaten çocuksun oyun oynamayı bilmiyorsanız girmeyeceksiniz kolay gelsin

yağızbora

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sw 10 Numara Adminlerle İyi İletişim Kuruluyor.Sadece Kıskananlar Bazen Bişi Yapıyolar Onlardanda Bir Şey Olmaz.Herkeze Öneririm Yürekler Medusacraft

Son düzenleme:

RedRAWNH

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server hevkalade beylerrrrrrr :durt:

YasakPeri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyunda hile kullanıyorsun sonra ban yiyince serveri önermiyrum diyorsun çocuk olma kardeşim diyecemde zaten çocuksun oyun oynamayı bilmiyorsanız girmeyeceksiniz kolay gelsin
Cocuk mu? 19 yasindayim. Minecraft gibi bir oyun icin hileyi indirmeye bile tenezur etmem. Ban yiyince derken? ban yemiş falan değilim. Oyun oynamayi bilip bilmemem sana kalmadi ki emin ol senden iyi oynuyorumdur. Bu konusma seklinden belli cunku bilip bilmeden konuya girmeler falan kesin oyunda surekli kavga cikaran tipler olurya huzur bozan onlardan birisin, belli. Bilip bilmeden konusmayin diye de biraz daha aciklayayim "kurucu saygisiz" dediysem durduk yere demedim haksiz yere demedim. Oyun yeni acilmis oyuncular sw hakkinda bir seyler soruyorlar su gelcek mi su var mi bu da olsun gibi soru ve istekler.. Kurucu bu tarz istek ve sorulara terslenerek kufur ederek cevaplandirdi. Ancak bir cocuk bunu yapar. Dusunemeyen biri. Ben zaten server hakkinda yorum yapmadim kurucusu hakkinda yorum yaptim. Son olarak da benim tavsiyemin uzerine bir sey soylemeyezsin soylersende bu senin saygisizligin. Hadi sanada kolay gelsin eyvallah.

Son düzenleme:

obvisian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
harbi komedi server yha servere girip bakayım nasılmış diye üye olduktan sonra beni acık dünyaya ışınladı sonra tekrar ormana ışınlandım bi baktım admin soruyor nasıl acık dünyaya gittin diye şakasına hileyim dedim hemen ban attı harbi fişek server