Mehmet İle Minecraft İcatları - Otomatik Gündüz Yapma Makinası

Marquee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Malzemeler:
Taş(Stone)
Örümcek Ağı (Spider...)
Kızıltaş Yineleyici (Redstone Repeater)
Kızıltaş Meşalesi (Redstone Touch)
Güçlendirilmiş Ray (Power ...)
Dedektör Ray
Ray
Vagon (Card)
Komut Bloğu (Command Blog)

Zimbocth

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaman israfı diyenlere katılıyorum. ''Kod Bloğunu'' kullanarak ve bloğa da şalter bağlayarak otomatik olarak gündüz ve gece yapabilirsin. Tabii Minecraft'ı bilene! :mad:

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaman israfı diyenlere katılıyorum. ''Kod Bloğunu'' kullanarak ve bloğa da şalter bağlayarak otomatik olarak gündüz ve gece yapabilirsin. Tabii Minecraft'ı bilene! :mad:
bak bana minecraftı bilmiyosun deme seni gömerim oraya minecraft bilgisiyle. şalterle herkes yapıyor merak etme tek zeki sen değilsin. şalterde bloğun yanına gitmen lazım bu otomatik yapıyor. Tabi sen gibi redstone acizleri anca şalter koyar :)

Zimbocth

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak bana minecraftı bilmiyosun deme seni gömerim oraya minecraft bilgisiyle. şalterle herkes yapıyor merak etme tek zeki sen değilsin. şalterde bloğun yanına gitmen lazım bu otomatik yapıyor. Tabi sen gibi redstone acizleri anca şalter koyar :)

Senin gibi uzatmayı bilmeyenlerde böyle yapar kardeşim! Hangi herkes kendi yoluna! Benim yolum burada devam eder! :laugh:

DiaronX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senden esinlenerek daha iyi bir versiyonunu yaptım kategoride bulabilirsiniz.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ya bize lazım ama çok uzun anlatmışlar adv map yapıyoruz siz adv düşünmüyonuz kendinizi düşünüyonus bütün zombilere ates direnci yapcam ben :D

Otomatik gece yapan bişi lazım bana .D