* MelisCraft * Ramazan Çekilişleri ▬ Survival Sunucu ▬ Tic ▬ İpeksi ▬ [1.7.2] ▬ ADALET

ozbermine_22

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Sunucu İp: meliscraft.axitrbilisim.com:25565
Sunucu Zorlugu: 3 Hard
Sunucu Kapasite: 14
Açılış Tarihi: 15.07.2015

Minecraft Sürümü: 1.7.2

Altın Kürek Claim Sistemi
Pvp Sıralaması
Skor Tablosu
Pvp' den kaçış engeli
Maden koruması ( Puanlı Sistem )
Timber Plugini ( Hızlı ağaç kesme )
Meslekler
Sanal sandık
Köylü Ticaret
İpeksi Spawner
Oto kayıt özelliği ile veri kaybına son

CrossOnlineCO
TIKLAYIN

Ayrimcilik/dislama yasaktir!
Dolandiricilik, Hirsizlik, Hile Kullanimi, Makro Yasaktir.!
Kufur kesinlikle yasaktir, Aile Din Irk Allah Kitap'in kullanildigi küfürler 3. tekrarin ardindan SINIRSIZ MUTE'ye donusur.!
Reklam yapmak Kesinlikle yasaktir, baska sunuculardan gelip emek calmak, ban sebebidir. 2. ve 3. tekrarlarda yasal islem baslatilir!!
Kuruculari bos yere rahatsiz etmek yasaktir, gereksiz konusmalar mute sebebidir.!
Kuruculardan esya/para istemek yasaktir, gereksiz eklentiler onerip ekle diyip rahatsiz etmek, onu ekle sunu ekle demek MUTE sebebidir.!
Claimli evlerin yapilarin etrafini kazmak, duvar ormek ban sebebidir.!
Sunucuyu kotulemek, oyunu birakiyorum diyip oyunculari sunucudan sogutmak, ban sebebidir.!
Kurallara Uydugunuz Takdirde Herkese Iyi Bir Server Vereceksiniz.!
Oyuna Girdiginiz Andan Itibaren Kurallari Kabul Etmis Sayilirsiziniz Ve Uymak Zorundasiniz. Uymayanlar Cezalandirilir.

Bilgilendirme: Sunucu Spawnı Alıntı Değildir. MelisCraft Tarafından Yapılmıştır, Ayrıca Sunucumuzun Pluginleri Alıntıdır Ancak Üstünde Ciddi Oynamalar Yapılmıştır. Lütfen Konuyu Kirletecek Yorumlar Yazmayınız İyi Forumlar İyi Eglenceler.!

[DOUBLEPOST=1437036646,1436992460][/DOUBLEPOST]10 Online'de Vip Çekilişi Olucaktır. [DOUBLEPOST=1437039999][/DOUBLEPOST]Sunucu Güncel 11 online Rekor

Son düzenleme:

Pro0p

Survival SonGazi !
En iyi cevaplar
0
10 Online'de Vip Çekilişi Olucaktır.Sunucu Güncel 11 online Rekor

Türkiye Serveri 11 E Hayran Kalarken :...: -_-

GlasTes

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Böyle Servermi Yönetilir Kardeşim. Verdiğiniz Skype Adresi Yanlış.
Adam Adlı Oyuncu Nether'deki Portal'a Claim Çekmiş Önüne Taş Koymuş Hesaplar Orda Kalıyor. Yazı Yazma Yeri Açılmadığı İçin Bug Yioruz. Hesaplara Login Olamıyoruz.
Facebook Adresine Attığım Mesajlara Cevap Verilmiyor.
En Az 6 Saat Boyunca Serverde Durdum 1 Tane Bile Admin Göremedim Eğer Böyle Yöneticekseniz Takım Olarak Başka Servere Geçicez.
Cevap Vermenizi Bekliyorum.

ozbermine_22

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Öncelikle İyi Forumlar. Bayramdan Dolayı Tatilde Olduğum İçin Sunucu İle İlgilenemedim, Oyunculardan Özür Dilerim. Ancak Sunucumuzun Açıldıgından Beri Yeni Oyuncular Geldi Ve Mutlu Oldum, 16 Kişilik Sunucuda 16/16 Oldu. Oyuna Bot Atan O özür dilerim Karaktersiz Emeğe Saygısı Olmayan Kişiler Yüzünden Sunucu Sürekli Kapanıyor Ve Oyuncular Gidiyordu. Şimdi Eklediğim Plugin İle Bot Koruması Gelmiştir. Tekrar Sucumuza Bekleriz. Admin Artık Daha İlgili Olacaktır. İyi Günler