MemphisBT | #Tasarımcı,Grafiker,Mimar,Ekip Sorumlusu ve daha fazlası burada!

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Öncelikle herkese merhabalar, benim adım Demir bugün sizlere yeni açmış olduğum Memphis BT'yi tanıtmak istiyorum.
İlk olarak ekip birçok yetkili ile donaltılıcak, Dünyanın
4 biyanında forumlarımızı açmış bulunmaktayız.Büyük bir proje ile adımızı duyurmak istiyoruz, fakat tek kişiyle yapılacak bir şey olmadığından bize birçok kişinin yardımı gerekicek.

Size ekip hakkında bilgi veriyim;
Ekip 2012 yılında 7 ay boyunca yer almış ve daha fazla proje çıkaramadığından kapatılmıştır, şimdi ise bu ekibi hiçbir şekilde kapatmadan 1 kişi olsak bile ömrümüzün sonuna kadar götüreceğiz.Ekip 25 kişiden oluşan çekirdek kadrodan oluşuyor, 5 ekip ve her ekipte 5 kişi bulunuyor.Herkesin profesyonel olduğu alanlara yönlendiriyoruz ve biri bırakırsa diğeri geçebiliyor.Ekip farklı oyunlara skript,tasarım,map yardımı etmişlerdir.Fakat tabii ki bunları ücretsiz veya ücretli yapıyoruz.
Sizinde gereken maaşınız ileriki aylarda durumumuz düzelirse verilecektir.

Ekibe katılmak isteyen arkadaşlar kriterlerimizi okuduktan sonra başvuru formunu doldurup katılabilirler.

Yaşının minimum 17 maximum 26 yaşında olmalıdır.

Skript,Grafik,Tasarım,Mimar,Danışman,Sorumlu,Destek Yetkilerinden birine kendisini layik görmelidir.

Ekibe uyum sağlıyıp küfür vs kullanmamalıdır.!

Ekipteki kişilerle samimi olup aralarını soğuk tutmamalıdırlar.

-MemphisBT

Kriterlerimizi okuduysanız başvuru formumuza geçelim;

Adınız ve SoyAdınız;
Yaşınız;
İletişim Adresleriniz;
Daha önceki etkinlikleriniz;
Daha önce yer aldığınız projeler ve sunucular;
Ne tür kodlamalar yapıyorsunuz(HTML,JAVA,#C vs);
Ekibe uyum sağlıyabileceğinizi düşünüyormusunuz ve nasıl ?;
Ekibe neden katılmak istiyorsun ?;

Adınız ve Soyadınız;
Yaşınız;
İletişim Adresleriniz;
Daha önce yaptığınız grafik çalışmaları(Logo,Banner,Template vs);
Ekibe neden katılmak istiyorsun?;
Ekibe uyum sağlıyacağını düşünüyorumusun ve nasıl?;

Adınız ve Soyadınız;
Yaşınız;
İletişim Adresleriniz;
Daha önce yer aldığınız sunucular ve projeler;
Ekibe uyum sağlıyacağını düşünüyormusun?;
Yaptığınız yapı çalışmaları(SS);
Ekibe neden katılmak istiyorsun?;

Alımımız bitmiştir.

Başvuru formlarınızı yorumlarda belirtiniz, hepinize şimdiden başarılar diliyorum.

İletişim Adreslerimiz;

E - Mail; [email protected]
G - Mail; [email protected]
Skype ; memphis.bt
Facebook; www.facebook.com/memphisbt
Youtube; www.youtube.com/memphisbt - YAKINDA
Twitter; www.twitter.com/memphisbt - YAKINDA

Hepinize iyi günler diliyorum, umarım keyifli zamanlar geçirirsiniz.

NOT; Başvurular form üzerinden yapılacaktır, Skype üzerinden yapılan başvurular geçersiz kılınacaktır..!

<=> Ekipteki Arkadaşlarımız <=>

@DonluPatron - Grafiker - Tasarımcı
@JackWold - Mimar - Builder

Alımlar 12.11.2016 Tarihine kadar açıktır.!

Son düzenleme:

darktybet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız; Tibet Sancaklı
Yaşınız;16 (Aralıkta 17 olucam)
İletişim Adresleriniz; [email protected](Gmail), darktybet1 (Skype)
Daha önce yer aldığınız ekipler; Mineplex Destek Takımı (Moderatör yetkisi altında geçiyor)
Ekibi yönetebileceğinizi, sorumluluk alabileceğinize inanıyormusunuz?; Evet inanıyorum, herhangi bir hatanında benim sorunum olduğunu da düşünüyorum.
Ekipteki her üyeye her türden yardım edebileceğinize inanıyormusun; Evet her zaman, bana istenen soru sorulabilir veya yardıma ihtiyacı olan biriyle konuşup neyin eksik olduğunu neler yapabileceğini tartışabilirim onla.

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız; Tibet Sancaklı
Yaşınız;16 (Aralıkta 17 olucam)
İletişim Adresleriniz; [email protected](Gmail), darktybet1 (Skype)
Daha önce yer aldığınız ekipler; Mineplex Destek Takımı (Moderatör yetkisi altında geçiyor)
Ekibi yönetebileceğinizi, sorumluluk alabileceğinize inanıyormusunuz?; Evet inanıyorum, herhangi bir hatanında benim sorunum olduğunu da düşünüyorum.
Ekipteki her üyeye her türden yardım edebileceğinize inanıyormusun; Evet her zaman, bana istenen soru sorulabilir veya yardıma ihtiyacı olan biriyle konuşup neyin eksik olduğunu neler yapabileceğini tartışabilirim onla.

Skype üzerinden iletişime geçilmiştir, iyi forumlar.

VisitlyProduc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız ve SoyAdınız; Yunus Emre
Yaşınız; 16
İletişim Adresleriniz; [email protected]
Daha önceki etkinlikleriniz; GryphonCraft Ta Çaliştim Hala Çalişiyorum Ama Kapatma Gibi Bi Halimiz Var Sunucu Hub 400 Kişilik
https://forum.gamer.com.tr/konu/mc-...-hard-server-faction-skyblock-eggwars.353169/
Daha önce yer aldığınız projeler ve sunucular; üstte yazmiştim ve not #Abim Nitrado da yetkili idi
Ne tür kodlamalar yapıyorsunuz(HTML,JAVA,#C vs); Java & Skript
Ekibe uyum sağlıyabileceğinizi düşünüyormusunuz ve nasıl ?; Düsünüyorum Çünki Çoğu Ekiple Çaliştim En Ciddi Ve Güzeli Gryphoncraft
Ekibe neden katılmak istiyorsun ?; Boşta Kalmayi Hiç Sevmem Ve şu an Boştayim Diyebiliriz

https://forum.gamer.com.tr/konu/mc-...-hard-server-faction-skyblock-eggwars.353169/

Buradaki tüm özellikler bana ait hepsi ni ben tasarladim bir iki fotoğraf ve bunlar değil sadece belirteyim

Yaşınız; 16
Daha önceki etkinlikleriniz; GryphonCraft Ta Çaliştim Hala Çalişiyorum Ama Kapatma Gibi Bi Halimiz Var Sunucu Hub 400 Kişilik
Daha önce yer aldığınız projeler ve sunucular; üstte yazmiştim ve not #Abim Nitrado da yetkili idi
Ekibe uyum sağlıyabileceğinizi düşünüyormusunuz ve nasıl ?; Düsünüyorum Çünki Çoğu Ekiple Çaliştim En Ciddi Ve Güzeli Gryphoncraft
Ekibe neden katılmak istiyorsun ?; Boşta Kalmayi Hiç Sevmem Ve şu an Boştayim Diyebiliriz

Buradaki tüm özellikler bana ait hepsi ni ben tasarladim bir iki fotoğraf ve bunlar değil sadece belirteyim

TahaAtan19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız;Taha Atan
Yaşınız; 17
Daha önce yer aldığınız sunucular ve projeler; ZoomNetwork Baska Bir Sunucular İde Var
Ekibe uyum sağlıyacağını düşünüyormusun?; Evet Düşünüyorum
Yaptığınız yapı çalışmaları(SS); Skype Üzerinden Atabilirim
Ekibe neden katılmak istiyorsun?; Ekib İle Güzel Çalişmalar Yapicağimizi Düşünüyorum

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaşınız; 16

Yaşınız; 16

G-mail üzerinden iletişime geçilecektir, iyi günler.

Son düzenleme:

VisitlyProduc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Skypem Yoktu Ama :/

Ve Bunu Belirtmek İsterim developer & skripter ayrica Ekip Sorumlusu İlgi Alanlarim,

VisitlyProduc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bekliyor Olacağim Teşşekürler, Yaş Sıkıntı Olmuyor Fazla Galiba?​

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bekliyor Olacağim Teşşekürler, Yaş Sıkıntı Olmuyor Fazla Galiba?​

Çok fazla olmuyor fakat duruma göre değişiyor, yani profesyonelliğe göre.

Adınız ve Soyadınız;Taha Atan
Yaşınız; 17
Daha önce yer aldığınız sunucular ve projeler; ZoomNetwork Baska Bir Sunucular İde Var
Ekibe uyum sağlıyacağını düşünüyormusun?; Evet Düşünüyorum
Yaptığınız yapı çalışmaları(SS); Skype Üzerinden Atabilirim
Ekibe neden katılmak istiyorsun?; Ekib İle Güzel Çalişmalar Yapicağimizi Düşünüyorum

Skype üzerinden iletişime geçilecektir, İyi günler.

@TahaAtan19 Adlı arkadaşımızla görüşme sonucu onayımız uygun görülmemiştir, Sebepsiz yere dalga geçmesi ve boş zaman kaybından dolayı ekibimizde arkadaşımızı görmeyeceğiz.Sizede böyle bir arkadaş gelirse yalanlarına kalmamanızı tavsiye ederim, hayırlı akşamlar.

P4prika

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cevabım Silirse İyi Olur.

Son düzenleme:

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız; Serkan Özdemir
Yaşınız; 19
İletişim Adresleriniz; sena lermi kırmızı t-şörtlü
Daha önce yer aldığınız ekipler; BigShadow <3 Kero Craft <3 Double PvP <3
Ekibi yönetebileceğinizi, sorumluluk alabileceğinize inanıyormusunuz?; Evet İnanıyorum.
Ekipteki her üyeye her türden yardım edebileceğinize inanıyormusun; Evet İnanıyorum.

Skype üzerinden iletişime geçildi, gerekli konuşulma yapıldı ve kararımız verildi.Arkadaşımız 19 yaşında olduğunu söylüyor fakat derslerinden bir fotoğraf atarmısın dediğimde okullar açıldı zaten boşver diyip geçiştirdi, eğerki 19 yaşında olduğuna inananlar var ise bir daha düşünmelerini tavsiye ederim iyi forumlar.

Leejey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız; Berke Murat Yıldırım
Yaşınız;16
İletişim Adresleriniz;Berke Leejey (skype) Gmail : [email protected]
Daha önce yer aldığınız ekipler;Oyundoktorunw,Ikonianetwork . Hatırladıklarım bu kadar
Ekibi yönetebileceğinizi, sorumluluk alabileceğinize inanıyormusunuz?;Tabii ki de.Bu işe Hazırım
Ekipteki her üyeye her türden yardım edebileceğinize inanıyormusun;Evet inanıyorum.