Merak Ediyor Musunuz?

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Beyler.

Böyle üyelikleri 2012 falan olan ve 2 mesaj ile 5 yıldır forumu kullanmayan kullanıcıların şu an ne yaptığını, veya başka bir hesaplarının olup olmadığını merak ediyor musunuz?

Ben ediyorum ve bu meraktan patlayacağım.
Her şeyi merak ediyorum. Adam arkası dönüş fotoğraf çektirmiş, acaba yüzü nasıl diye bile düşünüyorum...

Peki... ya siz..!?

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bilmiyorum dostum. Umarım dostum diye hitap edişimden rahatsız olmazsın.
Yeni bir forum kullanıcısı olarak eskisi daha güzelmiş (diyolar). Onun dışında o insanlarda normal bir hayat sürüyor yada 2 metlerik mezarın içinde olabilirler.herkes hayatını yaşıyor.

TheGodFather

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Fazla merak iyi değildir Emir'ciğim...

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Haklısın. Çok önceleri foruma katılmış ama 10'dan az sayıda mesajı olan arkadaşlar, çıkıp "Forum eskiden daha güzel" diyorlar. Ya gerçekten o dönemi gördüler ya da herkes söylüyor, diye söylüyorlar.

Vasen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aynı şekil... 5 yıl önce yayınlanmış Youtube videolarını çeken adamları filan da merak ediyorum. :)

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tahminim onlar şu an okullar açıldığı için derslerin altında eziliyor,eğitim sisteminin kölesi oluyorlar.

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ne kadar meraklı bir kedisin biraz uysal ol :sinsi1:

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazıları gerçekten bırakıyor. Eski hesabım ile bu foruma ben ilk olarak 2014 de kayıt oldum. Toplasan 700-800 mesajım var, fazla aktif değildim ki 1 senedir girmiyorum bile.

Foruma girmemi sağlayan konu ise Sonic.exe nickli bir arkadaşın, sonic.exe creepypasta' sını anlattığı bir konu. O sırada bunu araştırıyordum ki iyi ki yapmışım. Animeye başlamamı sağlayan şey bu forum oldu. O zamanlar antiler ile izleyenler arası çatışmalar da vardı tabii ki :D her şeyiyle çok eğlenceli bir ortam vardı.. O yüzden bunu söyleyen insanlara garip bir tutumla bakmayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bazıları gerçekten bırakıyor. Eski hesabım ile bu foruma ben ilk olarak 2014 de kayıt oldum. Toplasan 700-800 mesajım var, fazla aktif değildim ki 1 senedir girmiyorum bile.

Foruma girmemi sağlayan konu ise Sonic.exe nickli bir arkadaşın, sonic.exe creepypasta' sını anlattığı bir konu. O sırada bunu araştırıyordum ki iyi ki yapmışım. Animeye başlamamı sağlayan şey bu forum oldu. O zamanlar antiler ile izleyenler arası çatışmalar da vardı tabii ki :D her şeyiyle çok eğlenceli bir ortam vardı.. O yüzden bunu söyleyen insanlara garip bir tutumla bakmayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Önümüzdeki yaza belki forum düzelir.

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
2012 den beri bilirim forumu, merak etmiyorum açıkcası çünkü ben de gittim 2-3 yıl sonra geri geldim :D
2012'lik hesabım var ama ismi bende gizli kalsın, toplasan 30 mesajı vardır :D
2012 de başlamam ile bırakmam ani oldu :D
2014'te geldim, gruplar felan gelmişti hızlıca geri silmişlerdi :( (antilapis grubu ölmedi, kalbimizde yaşıyor...)
yine bıraktım, 2017'de tekrar geldim...

ek, bir kaç gün içinde tekrar bırakacağım en az 2 ay aktif olmayacağım...
belki de 2018 in ilkbaharında geri gelmiş olurum