Merhaba Forum :))

RadioActiveTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hoş gelmişseeen gelecekte hasta olacak insan. Ben Radyo ._. zaten yazımdan da anlaşıldığı gibi saçma bir kişiliğim var. Nükleer işareti acayip severim. Rap'in aksine Dubstep dinlerim ben.
Neyse devamını getirmeyeceğim. Tekrardan hoş geldin umarım sıkıntı çıkarmazsın :)

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Ben demiştim böyle konular hep 10 sayfa olur bizim konular maks 1 sayfa :(

ContraSehabe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hoş gelmişseeen gelecekte hasta olacak insan. Ben Radyo ._. zaten yazımdan da anlaşıldığı gibi saçma bir kişiliğim var. Nükleer işareti acayip severim. Rap'in aksine Dubstep dinlerim ben.
Neyse devamını getirmeyeceğim. Tekrardan hoş geldin umarım sıkıntı çıkarmazsın :)
Sen çok zararlı bişeysin uzak dur benden :(
bkz: (Radyoaktif maddelerin ve radyasyonun ölüme yol açması)

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin için buldum;

RadioActiveTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

ContraSehabe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarla ilgilenmiyorsun demek, o zaman pek karşılaşmayacağız demek forumda.
Çoğu kişi için mükâfatdır gerçi bu.
İlgilenmiyorum demedim ki pek anlamam dedim :(
Yeni bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum tabii ki.. Programlama fln :([DOUBLEPOST=1430605020,1430604941][/DOUBLEPOST]

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
OMG! Dubstepi vardı demek. Çok sağ ol! Sevindirdin.[DOUBLEPOST=1430604933,1430604887][/DOUBLEPOST]
Nu gitme daha yenisin. Sadece korkutmak içindi yenilere bir şey yapmam ben. Bu arada kanserin şakası olmaz tabi o yüzden ben varım B)
Artık her gün dinlersin huh?

ContraSehabe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
OMG! Dubstepi vardı demek. Çok sağ ol! Sevindirdin.[DOUBLEPOST=1430604933,1430604887][/DOUBLEPOST]
Nu gitme daha yenisin. Sadece korkutmak içindi yenilere bir şey yapmam ben. Bu arada kanserin şakası olmaz tabi o yüzden ben varım B)
Gitmeyecektim ki zten asjfsdaf

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Şunun gibi şarkıları seven biride çıkmadı hiç ;(

----------------------------------
(İmza)