Merhaba

TimeOfTheBlood

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm herkese. Ben bu forumda 1-2 yıl öncesine kadar üyeydim sonradan çocukların çok artmasından ve saçma sapan işlerin ortaya çıkmasından dolayı ilişkimi kestim. Tekrar geldim çünkü artık yeni şeyler görmek istiyorum. Minecraft oynamaya bayılırım fakat biraz paslanmış olabilirim. Minecraft haricinde LoL oynuyorum Dota 2'ye ise başlayacağım. Ben Minecraft da Lapis toplayıp 30. seviye olup eşyalarıma büyü basıp arenada teke tek savaş yapmak yerine arkadaşlarımla hayatta kalma oynamayı seviyorum her şeyi kendim yapmayı seviyorum, hoşuma gidiyor. Ben Alican artık beni forumda görebilirsiniz bildiğim kadarıyla yardım isteyenlere yardım edeceğim. Herkese kolay gelsin!

Ayrıca Türkçe'ye önem veririm ve Türkçe konuşurken İngilizce bir kelime yazmayı sevmem (örn. Ench Craft Survival vb.), yanlış yazabilirim kusura bakmayın :)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Hoş geldin foruma, ben de senin gibi pek fazla İngilizce kelime kullanmayı sevmem. Umarım iyi anlaşırız. İyi forumlar.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Hoş geldin. Fakat LoL oynuyorsun Dota 2 ye geçme derim çok kötü şeyler olabilir. LoL oynamaya devam etmenizi öneririm.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merhaba- Ben de Muhammed. Foruma hoşgeldin.
Bir yıl öncesinden pek fark yok, tek fark biraz gruplaşmalar ve ego tatminleri o kadar. Bir de eski üyeleri bulamayabilirsin .s
Ha tabi ben ingilizceye öküz gibi abanan biri olarak, SAYGI!! diyorum.
LoL bırak DOTA'ya başla.
Terraria Forumu olmadığı için buralarda takılıyorum ben de .s
Kısaca Hoşgeldin ve iyi şanslar-

Zorin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Foruma tekrardan hoşgeldin.

TimeOfTheBlood

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim arkadaşlar, önerileriniz için de. Ayrıca İngilizceyi İngilizce Konuşurken Türkçeyi de Türkçe Konuşurken Kullanıyorum :)

EinereZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hoş geldin kuralları oku ytr :-)

R4ptor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Onemli olan ne zaman yazdıgım degil yazmam onemli :D