• Merhaba Ziyaretçi! Yeni yılda, başta sağlık olmak üzere mutluluk, huzur ve başarı diliyoruz.

Metin2 CH Bilinmeyen Hatası

Alharu

İlerlemenin sırrı başlamaktır.
Mesajlar
144
En iyi cevaplar
20
Beğeniler
166
Puanları
540
Ruh hali
metin2.png


Metin2 CH Bilinmeyen Hatası

Metin2'de birçok oyuncunun karşılaştığı sorun olan bilinmeyen ch hatasının çözüm yollarını sizler için derledik.
Öncelikle internet bağlantınızda bir problem varsa bu hatayla karşılaşmanız mümkün. Bu hata genelde sizin internet probleminizden kaynaklanır. Bazı olası durumlarda oynadığınız Metin2 sunucusu kapalıysa da bu hatayı yaşayabilirsiniz.

Eğer internet bağlantınız iyiyse ve yine de bu hatayla karşılaşmaya devam ediyorsanız bunun için bazı çözüm yolları mevcut. Bu sorunu çözmek için sizlere aşağıda bazı çözüm yolları sunduk. Aşağıda sunduğumuz çözüm yollarını denemeden önce internet bağlantınızı kontrol etmenizi ve virüs taraması yapmanızı öneririz. Lütfen çözüm yollarını denerken her şeyi doğru yaptığınızdan emin olun. İşte bilinmeyen ch hatasının çözüm yolları:


BİLİNMEYEN CH HATASININ ÇÖZÜM YOLLARI
  • İnternet bağlantınızı kontrol edin. Eğer sürekli gidip geliyorsa bu hatayla karşılaşabilirsiniz.
  • Oyunu kapatıp yeniden başlatmayı deneyin. Aynı hatayla karşılaşmaya devam ediyorsanız bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin.
  • Modeminizi resetlemeyi deneyin.
  • Herhangi bir VPN kullanıyorsanız devre dışı bırakın.
  • Windows güvenlik duvarını devre dışı bırakıp oyuna girmeyi deneyin.
  • DNS adresinizi değiştirip oyuna girmeyi deneyin.
  • Oyunu tamamen kaldırıp yeni client üzerinden yüklemeyi deneyin. (Eğer hata internet probleminizden kaynaklanıyorsa denemeniz gerekmez.)
  • Oyuna Metin2'nin yeni Client'inden giriş yapmayı deneyin.
  • Bilgisayarınıza format atmayı deneyin. (En son çare olarak bunu deneyebilirsiniz. Bazı oyuncular format atarak hatayı çözdüğünü belirtiyor.)

Metin2 bilinmeyen ch hatası için sunduğumuz çözüm yolları bunlardı. Metin2 TR sunucularında bu hatayla karşılaşıyorsanız oyunda bakım olup olmadığından emin olun. Eğer hala aynı hatayla karşılaşmaya devam ediyorsanız Metin2 Türkiye forumdan oyunculardan ve yetkililerden destek alabilirsiniz.

Metin2 PvP sunucularında bu hatayla karşılaşıyorsanız aynı şekilde oyunun açık olup olmadığını kontrol edin. Yukarıdaki çözüm yollarını denedikten sonra aynı hatayı yaşamaya devam ediyorsanız sunucunun Discord adresine gidip yetkililerden destek alabilir veya site üzerinden ticket atabilirsiniz.


İyi forumlar!
 

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
Mesajlar
669
En iyi cevaplar
4
Beğeniler
358
Puanları
750
Ruh hali
Bunların hiçbir alakası yok ama takıl sen yine de .D
 

Üst