Metin2 Destan Sunucusu Promo Kod Dağıtımı

sw0rdlion

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yeni açılan Destan sunucusu için Promo kod dağıtımı yapılıyor. Promo kod içindekiler:

• Beyaz Aslan x 1 Adet (8 saat): Nadir binek, tecrübe puanını %30 arttırır.
  • Rufus Mührü x 1 Adet (2 gün): Kurt yavrusu Rufus’u çağırır.
  • Hız İksiri x 25 Adet (30 dk.): Hareket hızı 60 puan artar.
  • Yeşil Efsun x 5 Adet: Seçtiğiniz silah ya da zırhın bonuslarını siler ve yenilerini ekler (max. seviye: 40).
  • Yeşil Güç x 5 Adet: Seçtiğiniz silah ya da zırha yeni bonus ekler (en fazla 4 bonus, max. seviye: 40).
  • Şehre Dönüş Kağıdı x 5 Adet: Köye ışınlanmanızı sağlar.
  • Güneş Özütü (O) x 5 Adet: HP’nizi otomatik olarak yeniler (3.000.000 HP içerir).
  • Ay Özütü (O) x 5 Adet: SP’nizi otomatik olarak yeniler (3.000.000 HP içerir).
  • Araştırmacının Özütü x 3 Adet: Toplanan araştırma nesnelerinin kalitesini ve kabul edilme ihtimalini artırır.
  • Yükseliş İksiri x 5 Adet (3 saat): Kullanıldığında %100 daha fazla tecrübe puanı toplanır.

Promo kodlarınızı buradan alabilirsiniz: Metin2 Destan Sunucusu, Özel Promo Kod Dağıtımı

Son düzenleme:

Zuhtucan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu siteye çok teskkur ederim lutfen kodu banada atarmisiniz

OGcan1997

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yeni açılan Destan sunucusu için Promo kod dağıtımı yapılıyor. Promo kod içindekiler:

• Beyaz Aslan x 1 Adet (8 saat): Nadir binek, tecrübe puanını %30 arttırır.
  • Rufus Mührü x 1 Adet (2 gün): Kurt yavrusu Rufus’u çağırır.
  • Hız İksiri x 25 Adet (30 dk.): Hareket hızı 60 puan artar.
  • Yeşil Efsun x 5 Adet: Seçtiğiniz silah ya da zırhın bonuslarını siler ve yenilerini ekler (max. seviye: 40).
  • Yeşil Güç x 5 Adet: Seçtiğiniz silah ya da zırha yeni bonus ekler (en fazla 4 bonus, max. seviye: 40).
  • Şehre Dönüş Kağıdı x 5 Adet: Köye ışınlanmanızı sağlar.
  • Güneş Özütü (O) x 5 Adet: HP’nizi otomatik olarak yeniler (3.000.000 HP içerir).
  • Ay Özütü (O) x 5 Adet: SP’nizi otomatik olarak yeniler (3.000.000 HP içerir).
  • Araştırmacının Özütü x 3 Adet: Toplanan araştırma nesnelerinin kalitesini ve kabul edilme ihtimalini artırır.
  • Yükseliş İksiri x 5 Adet (3 saat): Kullanıldığında %100 daha fazla tecrübe puanı toplanır.

Promo kodlarınızı buradan alabilirsiniz: Metin2 Destan Sunucusu, Özel Promo Kod Dağıtımı
SLM KARDEŞ BEN OYUNA ŞİMDİ BAŞLADIM BEN EMEKÇİ BİR İNSANIM BANA KOD VERMİSİN ŞİMDİDEN TEŞEKÜLER..

OGcan1997

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SLM KARDEŞ BEN OYUNA ŞİMDİ BAŞLADIM BEN EMEKÇİ BİR İNSANIM BANA KOD VERMİSİN ŞİMDİDEN TEŞEKÜLER..

mustlight

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yeni başladım kodu varsa banada yollar mısınız?