Yardım Metin2 Proxy Lazım

bendenis

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Son zamanlarda bu instagramda karşıma çıkan evine 20-30 bilgisayar dizip metin2 ve knight onlineda çok char açarak ayda 40-60bin tl para kazanma fikri aklıma aşırı yatmış durumda şuanda laptop bakıyorum internetten 2.el sanırım 15-16 tane alıcam bütçem buna yetiyor bu laptoplara farklı ev internetlerine benzer ip adresi almak istiyorum nereden temin edebilirim en güvenilir site hangisi sizce?

knightavci

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İnstagram sayfalarının yaptığı en güzel şeyle sende karşılaşıp oyuna başlıcaksın çok güzel ama bu hususda güvenerek kaliteli bir IP alabileceğin çok az firma var Türk firması bildiğim tek firma var diğer siteleri denedim ve paramla rezil oldum sürekli uzun süreli kesintiler kopmalar derken bırakma noktasına gelmiştim fakat çalıştığım Sağlam Proxy firması kadar kalitesini bulamadım özellikle Metin2 Proxy ve Knight Online Proxyleri çok kaliteli.

IP Adreslerinin kalitesine zaten kimse bir şey diyemez Türkcell Süperonline , Türk Telekom , Türknet ve Vodafoneyle anlaşmalı olarak aldığı IP hizmetini bize sunuyor özellikle online oyunda Ev IP Adresleri kullanmak çok önemli bir unsur çünkü normal bir kullanıcıdan farkın kalmıyor farklı bir bilgisayar kullanıyorsun farklı bir IP adresi artık bunun üstü yok çıtayı en sona taşımak :))

Fiyatlarıda uygun diğer satıcılara göre kalitesiz IP almaktansa sağlam proxyden ev ip adresi almanı tavsiye ederim arayüz panelleri otomatik teslimat ve otomatik süre yaklaşmaya yakın fatura iletilmesi her şey tam otomatik.

Şikayetvarda birçok firma görebilirsin bu şekilde alıp kalitesiz çöp ip veren sağlam proxyde böyle bir durumla karşılaşmazsın site üzerinden whatsappdan ve destek talebiyle bile karşında bir yetkili seninle ilgilenicektir.

Metin2 Proxy satın alabileceğin sayfaları
https://saglamproxy.com/metin-2-proxy-satin-al/

Knight Online Proxy satın alabileceğin sayfaları

https://saglamproxy.com/knight-online-proxy-satin-al/

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Bu fikir pek tutmuyor hocam ya :D