Metin2 Tombala Nasıl Oynanır?

AssassinDaan

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
37
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
33
Puanları
480


metin2.jpgMetin2 Tombala Nasıl Oynanır?


Merhaba, bu konuda Metin2 adlı oyunda tombalanın nasıl oynandığını öğreneceğiz. Öncellikle Metin2 oyununun ne olduğunu öğrenelim.

Metin2 Nedir?
Metin2 4 karakterle oynanan online bir oyunudur. Oyuna başlayan bir oyuncu karakterini oluştururken kendine bir sınıf seçer, bu sınıflar: Savaşçı, sura, ninja ve şamandır. Metin2'nin hikayesi üç imparatorluğun savaşını anlatmaktadır. İlk olarak dünyada bitki ve hayvanlar vardı, ardından bir gök taşı gelip vahşi hayatı kırdı, üç imparatorluğun sınırlarını çizdi. Oyunda amaç ise savaşarak kendimizi geliştirmek ve eğlenmektir. Bu 3 İmparatorluk birbirine düşmandır, Herhangi bir taraf seçtikten sonra diğer 2 imparatorluk size düşman sizde onlara düşman olacaksınız. Tarafsız alanlarda karşılaştığınızda birbirinize saldırma izniniz olduğundan tarafınızı iyi seçin çünkü seçtiğiniz taraf ya sizin işinizi kolaylaştırır ya da sizin işinizi çok fazla zorlar, o yüzden oyuna başlamadan önce tarafınızı iyi seçin. C tuşu karakter bilgilerinizi, V Tuşu ile beceri bilginizi, B tuşu ile duygu bilginizi, N ile görevleri açar, " yani esc tuşunun altındaki tuş ile yer düşen para veya eşyayı alabilirsiniz ayrıca Z, " tuşu ile aynı işlevi görmektedir.Metin2 Tombala Nasıl Oynanır?
Çoğunlukla yılbaşına yakın zamanlarda başlatılan bu etkinliğe 1. ve 2. tombala etkinliğinde herkes katılabiliyordu ama daha sonrasında etkinliğe katılım için minimum yani en az 30 level olma sınırı getirildi. Her gün herkese bir tane ücretsiz çekiliş kuponu verilmektedir. Her gün ücretsiz bir bilet alabilmek için neler yapmanız gerektiği ve şartları Ücretsiz Biletler üzerinden öğrenebilirsin. İlk bileti saat kaçta alırsan, ertesi gün o saatte yeni bilet alma hakkın olacaktır. Bu etkinlik basamaklar halinde ilerlemektedir. Bu basamaklar Ejderha Markası kullanılarak geçilmektedir. Her basamağı atladıkça birçok artı basma malzemesi verilecektir. Şu eşyalar en değerlilerindendir; Cor Granatum+, Cor Granatum+, Yeşil Ejderha Fasulyesi, Cor Rubinum+, Kutsama Kağıdı ve benzeri.


İyi Forumlar!
:blobwave:
-AssassinDaan
 
Son düzenleme:

Üst