Metroyun | Factions 1.8.X | Rütbeler - Sanal Pazar - Boss - Kelle - Ödüller - Alımlar açıldı !

rewindcik

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nihayet anlaşılabilir ve göze hitap eden bir konu düzeni. Ne zamandır fekşın arıyorum bi' bakmak lazım.
Konu düzeni iyi ama sunucu kapalı.
Konu güzel Oyun ici Reklam süper daha ne bekliyoruz adi oyuna :)
VIP icin Detalli Bİlgi OLABİLİRDİ
Konu düzeni hoşuma gitti onun dışında sunucunuzda konu düzeni kadar güzel. Başarılar..!
Server Kış Uykusunamı Yattı?
Günlerdir Bekliyorum.
Sunucumuz açıldı bekleriz. Ping sorununu giderdik hatalar giderildi tekrar aktifiz.
TeamSpaek3 adresimiz : ts.metroyun.com (178.62.249.167)

BYR3D

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel Server Beğendim Muhteşem Lapis Yeri Marketi Rütbeleri

darko910

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar ilk olarak Serverinizde ne gibi bi problem var daha yeni acildi ? 2 gündür offline durumda ve TS gelmemize Ramen bize bi konuda yardimci olmadiniz niye kapali diye sormaya geldim umarim buradan cevap alabilirim diye umuyorum

rewindcik

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar ilk olarak Serverinizde ne gibi bi problem var daha yeni acildi ? 2 gündür offline durumda ve TS gelmemize Ramen bize bi konuda yardimci olmadiniz niye kapali diye sormaya geldim umarim buradan cevap alabilirim diye umuyorum
Sunucumuz şu anda açık sayısal iple girerseniz daha iyi olur diğerinde herkes giremiyor.

33ismet99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sunucu hostinginiz nedir acaba ?

BurakEfendi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu Girmiyor herkes Girmiş Ama Ben Giremiyorum.
Proxy Algılandı Diyor

FehmiReyz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonunda kaliteli bir fekşın serveri!Konu düzeni ve buildler mükemmel ama spawn çok sade geldi ve yeni bir şeyler ekleyebilirsiniz.Başarılar dilerim 10/9