mezun oluyoruz

En iyi cevaplar
0
Videonun başında geçen "Kara bir çağdayız ve bunda hiç şüphe yoktur!" yazısı haklıymış dedirttiriyor. Seni gördüm ya bende hak verdim.
[DOUBLEPOST=1432915335,1432914904][/DOUBLEPOST]Allah'ın varlığını ve yokluğunu sorgulayan bir mahlukat, olum sen kesin cehennemliksin.
tartışmaya değmez kimse bu adamın mesajını alıntılamasın cümleye bak ''Allah'ın varlığını ve yokluğunu sorgulayan bir mahlukat, olum sen kesin cehennemliksin.'' sakın öyle bir hataya düşmeyin cahil biriyle asla tartışılmaz her zaman kendi bildiği doğrudur olmadı bide kafasını kes adamın sorguluyor diye senin gibiler yüzünden dinden soğudum

Son düzenleme:

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
You dont have permission to do this!

Son düzenleme:

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Son düzenleme:

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Dinsizin hakkından İmansız gelir. Biz boşuna uğraşmayalım. Biz insanların kalbini kırmaktan çekiniriz.

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Son düzenleme:

erimiscan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bu konudaki öfkeli müslümanları karantinaya almak lazım o ne laflar öyle?

bütün garip tipler zaten konu dışında demleniyor bunu öğrenmiş olduk yine bir forumda daha.​

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Allah-u Ekber!
(Sis atar ve olay yerinden hızlıca uzaklaşır..)

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Konuyu nerelere getirmişsiniz saçmalık üzerine saçmalık iki ergen gelmiş ben müslüman değilim o yok bu yok uzaylılar doğurdu bizi iki müslüman geçinen gelmiş zorla din değiştirtmeye çalışıyorlar. Dinsizliğin de dinciliğin de bir düzeni var, bırakın kim ne halt yerse yesin kendi dininize bakın, iyi insan olun. Ölünce görürüz kim haklıymış, kim değilmiş.

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Asıl tartışılması gereken neden herkesin avatarında kız var?
yokluktan [emoji6]
kız görse nefes nefese kalacak tipler kendilerini böyle tatmin ediyorlar [emoji1] [emoji1]

gençlik bilgisayar başında hayatının içine ediyor asosyal kız arkadaşı olmayan cahil insanlar oluşuyor [emoji19]

Cuaresma45

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
yokluktan [emoji6]
kız görse nefes nefese kalacak tipler kendilerini böyle tatmin ediyorlar [emoji1] [emoji1]

gençlik bilgisayar başında hayatının içine ediyor asosyal kız arkadaşı olmayan cahil insanlar oluşuyor [emoji19]
Cehalet is coming...