Middletown Roleplay [Orta Çağ Roleplay]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dediklerinizi dikkate alacağız, bu gece hatalar ve eklemeler olacak, her gün olacak daha doğrusu. Keepinventory açıldı.
Minecraft'ta rp konusunda yeniyim de biraz yardımcı olursunuz sunucu içerisinde umarım

Bu kadar iyi bir şey olamaz ahbap! RP'yi tamamen bilmediğim için bozulmasın diye özelden yardım istedim. Bana biraz anlatabilir misin diye, internetten roleyplayi araştırmam söylendi. Bu kadar kısa kesmeseydin yazdığımda ise
Admin uzun yıllardır üstünde çalıştığı komutu bende uyguladı
Kod:
/kick Sehinsah isim belirtim /destek kanalından
Oysa ki /destek ne onu dahi bilmiyorum.

Lanet olası bağzı şeyler

Hate

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Discord davet linki : eTme2JA
Genel bildiriden 10 defa /destek kanalından isim_soyisim belirtin diye yazdım. Sonrasında arkadaşa /b den de söylememe rağmen atmadı. Roleplay kavramı 10 saniyede anlatılacak bir şey değil ve ben orada görev hazırlıyordum. Roleplay'in temel kavramını öğrenip girmemeniz bile hata. Bir şey oynamadan önce o konu hakkında bilgi almalısınız. Detaylı anlatım istiyorsanız Discord adresimize gelebilirsiniz, davet linki yukarıda.

Role Play nedir?

Role Play, oyuncuların kendilerini karakterlerine bürümesi, bir nevi oyun içerisindeki atmosfere uygun olarak tiyatro oyunu sergilemesini sağlar. Role Play yapabilmeniz için gelişmiş yeteneklere, değerli eşyalara ihtiyaç duymazsınız. Sadece hayal gücünüzü kullanarak yoktan var edebilir, diğer oyuncularla hoşça vakit geçirebilirsiniz.

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Sampta tamam iyi güzelde minecrafta gelince hard roleplaydeki hard kalkmalı
Merak ettiğim şu local konuşma

Üf be balıkçıda kasardık araç alırdık aile kurardık pizza stackte artislik yapardık banka soyardık yakında yeniden sampa döneyim bee.

Hate

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
EKLENEN SİSTEMLER [11/03/2018]
- [KUŞ SİSTEMİ] /kus komutu ile arkadaşınıza uzakta olsanız bile IC mesaj gönderebilirsiniz -
-At Plugini eklendi, atlarınızı özelleştirebilirsiniz-
- Şövalye sistemi düzeltildi -
- Pipo sistemi eklendi -
- GUI Trade sistemi kodlanıyor -
- Lordluk sistemi kodlanıyor -
- Görevler düzeltildi, yeni görevler eklendi. -​

Sunucu bir aylık bir süreç için bakıma alınmıştır, bir ay boyunca güncellemeler ve eklenenler konu altında paylaşılacak.

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
EKLENEN SİSTEMLER [11/03/2018]
- [KUŞ SİSTEMİ] /kus komutu ile arkadaşınıza uzakta olsanız bile IC mesaj gönderebilirsiniz -
-At Plugini eklendi, atlarınızı özelleştirebilirsiniz-
- Şövalye sistemi düzeltildi -
- Pipo sistemi eklendi -
- GUI Trade sistemi kodlanıyor -
- Lordluk sistemi kodlanıyor -
- Görevler düzeltildi, yeni görevler eklendi. -​

Sunucu bir aylık bir süreç için bakıma alınmıştır, bir ay boyunca güncellemeler ve eklenenler konu altında paylaşılacak.
Biraz fazla değil mi sanki :'(

Hate

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Biraz fazla değil mi sanki :'(
Sunucuunun açılışının [BETA BU ARADA, BOŞUNA YAZMADIK DOSTUM] ikinci gününde eklediğimiz şeyler sadece. Sunucuyu 30 gün bakıma aldık. Beta sürecini kapalı şekilde bitirip sistemlerimizi tamamlayacağız.

wishbone

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
şu an server açıkmı girmeye calsıtım fakat
beyaz listede degilsiniz diyor bakımdan dolayımı ?
ve herhangi dc göremedim

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Sampta mapperdınız galiba Jefferson birliğiniz vardı Rinada?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...