Mincraft Gülünç Anılarınız

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk elmasımı altın kazmayla kazınca hiçbir şey almamak ve bunu 1 gün gereksiz sandım

Grim_railer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
mağarada dolaşıyodum alphas sürümü ozaman . heryer delik deşik nerdeyse moblardada yapay zeka yok zombinin teki 3 blokluk bi deliğ düştü bende üste kum koyam bakam nolucak dedim kum düştü baktım zombinin canı düşmeye başlıyo 2 tane daha düşürdüm yazık harbuki zombicik sıkısmıs :(

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
yogboxda armorsuz tahta golem öldürmüştüm sonra zombie öldürdü.

xxxyağızxxx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
evimi yapıyordum camları takınca tamam olacaktı 3 camı yanyana yerleştirdim son yeride yapacakkenörümcemk 3 bockluk yerden girdi silahım yoktu beni öldürdü
yeniden doğdum doğduğum yerde lav vardı göremedim w azıcık bastım içine düsştüm sinir oldum oyunu kapadım 2 hafta oynamadım :D

oğuzhan41tr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
süper ev yapmistim sonra disariya çiktim gezindim evimi kaybettim sonra sinirlendim evimi bulmmaya calistim en sonunda buldum ve evime giderken 3 çete crepper geldi elimde hiç silah yoktu yakalandim 1 patladi sonra noluyo lan dedim sonra geriye kalan 2 side ayni patladi ve evimi gine aramak zorunda kaldim :D

BarbarGGB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yerin altına ev yapmıştım gece olmuştu zombiler iskeletşer kolaysa yakalayın şeklinde kapının önüne çıktım:sırıtmak: gelip te yakalayamasınlar diye kapının önünde zıplamaya başladım(dans eder gibi) ev yerin altında ya kapının üstünden örümcek atladı korktum birden ben içeri girdim örümcek te girdi (ev 2 kapılıydı) başladım örümcekler içerde boğuşmaya sonunda öldürdüm:sırıtmak:

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
modlu survival oynarken çok fazla elektrik lazım oluyodu benimde nethere gitmem lazımdı nether fortres bulcaktım ben netherdeyken solar panellerden elektrik gelsin diye open to lan yaptım yani oyunu servere çevirdim esc den netherde jetpackla uçuyodum lavın üzerinde bir lag bastı bende oyunu durdurup lagın geçmesini bekliyim dedim esc ye bastım sonra farkettimki oynadığım yeri server yapmıştım oyun donmadı benim çar lava çakıldı :D
Sinirlendim ve mapı sildim şu an yenisine başladım :D

oğuzhan41tr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
yerin altına ev yapmıştım gece olmuştu zombiler iskeletşer kolaysa yakalayın şeklinde kapının önüne çıktım:sırıtmak: gelip te yakalayamasınlar diye kapının önünde zıplamaya başladım(dans eder gibi) ev yerin altında ya kapının üstünden örümcek atladı korktum birden ben içeri girdim örümcek te girdi (ev 2 kapılıydı) başladım örümcekler içerde boğuşmaya sonunda öldürdüm:sırıtmak:

:D aynen bazen örümcekler catiya cikiyor sonra kapidan çikiyorsunuz birden catidan atliyor sana banada aynisi oldu :D

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ha bi tame daha var hayvan kadar mod yükleyip modlu survival yapiyodum (tekkit gibi degil kendi istedigim modlar) modlardan 1 2 tanesi yeniydi bi kaç sorun vardi neyse aksam kamp kurmustum (bildigin kamp çadır kamp atesi falan) koyunun biri geldi o kamp moduna daha hayvanları uzak tutmak için düzeltme yapılmamıstı koyun geldi kamp atesinin üstüne yanmaya basladi öldü o sırada aklıma fikit geldi bissürü domuz buldum havuçla kamp atesinin üstüne çektim hepsi yandı öldü belese pismis et aldim. Sonra kampın önünde bi iskelet bi de altın zırhlı zombi dogdu zombiye daldım öldü iskeleti de aldım sonra arkadan biri vurmaya basladi döndüm baktim kimse yok kilicimi bosyere sallamaya basladim bise olmadı sonra öldüm respawn oldum baktım orda altın zırhlı zombi hala duruyo mod laglamis zombi aslinda ölmemis hani böyle bisey olur ya sen blogu koyarsın blok geri gelir laglar onun gibi bisey olmus çok komikti o anda verdigim tepki böyle iskeleti öldürdüm ok düsürdümü diye kontrol ettim zombi:bleeeeeh diye vurdu ben: HASS NOLUYO çok komikti

Anti-Enderman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk minecraftı arkadaşın pc de oynamıştım.Baya güzel bir tren yolu yapmıştı.Bende blok koymayı falan bilmiyorum hep sol clickle arkadaşın tren yolunu yıktım :D Arkadaş tuvaletten geldi ve bana baya bir bağırmıştı :D

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir zombi bebeği kendisi kadarki bir örs ile öldürdüm

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çöl piramidinde dolaşırken birden patlama sesi geldi bende ondan sonra sandıkları açma zamanıdır dedim ve mavi yün bloğunu kırdım.Ondan sonrasını siz düşünün.[DOUBLEPOST=1388676080,1375275396][/DOUBLEPOST]devam :D