Mine Network 1.8.X-1.9.X Hub Sunucu

PresHD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Öncelikle Merhaba Sevgili Forum Üyeleri,
Belkide MineNetwork Sunucusunu Çoktan Oynamıssınızdır, Oynayanlar Bilir Survival Bir Sunucuydu. Şimdi İse Güzel Bir Makine Aldık Ve Sizlere Güzel Bir Oyun Keyfi Veriyoruz. Sunucuyu Sürekli Ben Denetliyorum Herhangi Bir Lag Sorunu Var mı Diye Fakat Aldığımız Günden Beri En Ufak Lag Yaşamadık. Yaşarsanızda Kendi İnternet Bağlantınızda Bir Sorun Olabilir. Sunucu şu an Sadece Survival Olarak Değil Skyblock Olarakda Aktif Edildi.

- 8 Gb Kullanılabilir Sunucu Belleği.
- Sağladığımız Firmanın En Pahalı Makinesine Sahibiz.
- Sürekli Aktif Rehberler [Gece 2'de Bile Aktif Olabiliyorlar].
- Vds Üzerinden Bağlantılı Olduğundan Ötürü Sınısız Slot.

MineNetwork.kodzer.net

TANITIM VİDEOMUZ;

Sunucudaki Survival Sunucumuz Sizlere Hayatta Kalma Keyfini Güzel Bir Şekilde Yansıtmaktadır.Sürekli Düşünce Halindeyiz, Tabi Survivalda Hayatta Kalma Tadını Bozmamak için çok Farklı Eklentiler, Skriptler Ekleyemiyoruz. şu an Aklımda Birkaç fikir Var. Onları Meşgul Olduğumdan Dolayı Henüz Ekleyemedim. Ekleyince Survival Kısmını Güncelleyeceğim.

Tps Değerlerimiz Genelde Yukarıdaki Gibidir. Arada Bir 18'e Düşüyor Fakat 18'de Sunucuda Lag Yapmıyacağından Dolayı Lag En Az Seviyededir.

İşinizi Kolaylaştırıcak Menüler...

Özenle Hazırlanmış Market Bu Menüye /Shop Yazarak Erişebilirsiniz.

Kurucu: xSuperOyuncuEray

Kurucu: Hero

ONLİNE REKORUMUZ;

Şimdide Geldi Sıra Skyblock Sunucumuza...

Kendi Adanı Kurup, Kendi Başına Ya da Arkadaşlarınla Eğlenceli Bir şekilde Oynayıp Başka Oyuncularla Arenada Kapışın. En İyi Adaya Sahip Ol Ve Skybloğun Kralı Sen Ol.

Menüyü Açabilmek İçin /skylordol Yazmanız Yeterli Olucaktır.

]Menüyü Açabilmek İçin /bilgi Yazmanız Yeterli Olucaktır.

İşinizi Kolaylaştırıcak Menüler...

/adafly Komutu Yazarsanız Adanızda Uçabilirsiniz. Sadece Adalar Dünyasında Çalışır.

İşinizi Kolaylaştırıcak Bir Market Menüsü Bu Menüye /shop ya da /market Yazarak Ulaşabilirsiniz...

Kurucu: xSuperOyuncuEray

Kurucu: Hero

Mojanın Sunucumuzla İlgili Bizi Sevindiren Yorum Kitapcığı;

well, - iyi,
I checked this Server - Ben bu sunucuyu kontrol ettim
I'm giving 8/10 - 10 üzerinden 8 veriyorum
You update this server and make it more beatiful - bu serveri geliştirebilir ve daha iyi yapabilirsin
you can continue to run this server - bu sunucuyu devam ettirebilirsin(çalıştırabilirsin)
dont forget this - bunu unutma
Sincerely - sevgilerimle
Mojang.

Sunucu İp Adresi: MineNetwork.Kodzer.Net