Mineblack.Nitrado.Net - Yetkili Alımları Tekrar Başladı!

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Minecraft Faction Sunucumuz MINEBLACK'e Artık Düzgün Bir Kadro Toplama Zamanımız Geldi Diye Düşünmekteyiz. Bundan Dolayı Güzel Bir Yetkili Ekibi Toplamaya Karar Verdik.

PEKİ YETKİLİ OLMANIN ŞARTLARI NELERDİR?

• +15 Yaş Üzerinde Olmalı
  • Serverimizde En Azından Bir iki gün geçirip her şeyi aklında tutabilmeli
  • Önceden Başka severlarda Yetkili tecrübesi olmalı
  • Kesinlikle ve Kesinlikle Mikrofonu Olması
  • Günlük Çok uzun bir süre online olabilmesi
  • Düzgün Türkçe kullanabilmesi
Olması Gerekmektedir. Gidip 12 Yaşında arkadaşlarımız kesinlikle "Bu özellikler bende var" diyip Skype'a geldiği zaman ince bir ses ile karşımıza çıkmasınlar. Olgun ve yaşı az da olsa büyük olacak Takım arkadaşları aramaktayız.

Peki Nasıl Başvururum?

Bu konunun altına kendiniz hakında uzun, bakın 1-2 kelime değil, uzun diyorum. Uzun bir şekilde anlatın ve hangi özelliklerin olup olmadığınızı yazın yeter.

Emirhankk1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Ben Emirhan ...

Serverinizde Reklam Rehber :D hariç her yetkiyi alablirim ama admin ve modlugum iyidir buildim kötü biraz :D

15 yaşındayım mic var türkçem ii :D Lise 1 e gidiyorum

Kendime ait nitrado serverim vardı ama kapatmak zrunda kaldım kod bilgim 10 üzerinden 9 :D

Onayınızı Bekliyorum

Saygılar .. .

619harun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Ben Harun
Yaşım:15
Daha Önce Faction,PvP Serverlerinde Moderatordüm

dylanrocks16

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar öncelikle adım Umurcan soyadım Taşcı önceden 2 serverde helperlik (rehberlik) yapdım komutlar hakkında tecrübeliyim günde 3 saat en az 5 saat en fazla kalabilirim 3 gündür serverinizde oynuyorum ve çoğu şeyi kavrayabildim düzgün türkce konuşurum (ama tekerleme söyleyemem) Mikrofon var hatda kulaklığımın markası Rampage SN-R1 Minecraftı 1 yıldır rahat oynuyordurum bildiğim komutlar (sadece rehber için) /mute | /jail | /me | komutlarıdır serveriniz hakkında Mine para kasmak için 16 obsidyen kırıp köylüye 8 e 8 şekilde koyup 8 tane mine para almakdır /magaza komutu altın elma elmas set kazma kılıç alınabilir /levelatla yada /rankup ile level atlanır level atlamanın bir bedeli vardır belli bir ücret karşılığında atlanır oyun içinde /warp zindan'a giderek KATALIZOR adı verilen itemlerden toplayarak hız kılıcı ve can kılıcı alınabilir oyun içi adım (dylanrocks16) anlayışınız için teşekürler iyi günler

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar öncelikle adım Umurcan soyadım Taşcı önceden 2 serverde helperlik (rehberlik) yapdım komutlar hakkında tecrübeliyim günde 3 saat en az 5 saat en fazla kalabilirim 3 gündür serverinizde oynuyorum ve çoğu şeyi kavrayabildim düzgün türkce konuşurum (ama tekerleme söyleyemem) Mikrofon var hatda kulaklığımın markası Rampage SN-R1 Minecraftı 1 yıldır rahat oynuyordurum bildiğim komutlar (sadece rehber için) /mute | /jail | /me | komutlarıdır serveriniz hakkında Mine para kasmak için 16 obsidyen kırıp köylüye 8 e 8 şekilde koyup 8 tane mine para almakdır /magaza komutu altın elma elmas set kazma kılıç alınabilir /levelatla yada /rankup ile level atlanır level atlamanın bir bedeli vardır belli bir ücret karşılığında atlanır oyun içinde /warp zindan'a giderek KATALIZOR adı verilen itemlerden toplayarak hız kılıcı ve can kılıcı alınabilir oyun içi adım (dylanrocks16) anlayışınız için teşekürler iyi günler
Arkadaşımız ekibimize Rehber olarak dahil oldu, şimdiden başarılar :)

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tam olarak hangi yetkililer açık bunu belirtseniz ?

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

619harun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Ben Harun
Yaşım:15
Daha Önce Faction,PvP Serverlerinde Moderatordüm
1 Senedir Minecraft Oynuyorum
Mikrofonum İyi
Türkçe İyi Konuşuyorum
Rehberliği Az Çok Olsada Biliyorum
Günde En Az 5 Saat Aktifim
Komut Hafızamda Yüksektir

Tugrahn

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ad : Tuğrahan şenlik
mic yok
skype darkstreet.mrwilliamo
Moderatör olmak istiyorum komutları biliyorum

kaptanpizzaeren

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
öncelikle bu zor işte allah yardımcın olsun kardeşim
ismim eren 17 yaşındayım 4.5 senelik bir tecrübem var çoğu işte çalıştım çoğu serverde yetkili kurucu vb.
insanlarla iletişimim çok iyi,iyi anlaşırım onları anlarım ama uyarılacak bir konu var ise gereğini yaparım.
pluginlerle haşirneşir oldum 2.5 sene. mimarlık ile uğraştım 1.5, 2 sene civarı epey tecrübem var şu an okuyorum lise 3 siz ile gerek arkadaş gerek iş arkadaşı olabileceğimi düşünüyorum yardımcı olacağıma inanıyorum ki olurum skype adresim:erenerbasi1

Hassssan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Çok İyi bence Tavsiye ederim yani böyle çok kişi olunca aslında yönetimden Clan turnuvası istersek falan büyür ve güzel düzenli turnuvalar düzenlenir bu serverden beklenir bence çok iyi
TEBRİK EDERİM

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
öncelikle bu zor işte allah yardımcın olsun kardeşim
ismim eren 17 yaşındayım 4.5 senelik bir tecrübem var çoğu işte çalıştım çoğu serverde yetkili kurucu vb.
insanlarla iletişimim çok iyi,iyi anlaşırım onları anlarım ama uyarılacak bir konu var ise gereğini yaparım.
pluginlerle haşirneşir oldum 2.5 sene. mimarlık ile uğraştım 1.5, 2 sene civarı epey tecrübem var şu an okuyorum lise 3 siz ile gerek arkadaş gerek iş arkadaşı olabileceğimi düşünüyorum yardımcı olacağıma inanıyorum ki olurum skype adresim:erenerbasi1
Ekledim kabul edersin.

Phelıza

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsmim Kerem 17 yaşındayım yaklaşık 4 senedir minecraft ile ilgileniyorum.Daha önce birçok kez server kurdum dolayısıyla bu işlerden de anlıyorum.Çoğunlukla Moderatörlük yaptım ama rehberlikde ilk deneyimim olmayacak.Uyarmak gerektiğinde uyarır cevap vermem gerektiginde cevap veririm.İnsanlarla iletisimde olmayı seven biriyim.Okuduğumdan dolayı en az 3 saat online olacağım.Şimdiden can atıyorum umarım size ve serverdaki insanlara yardımcı olabilirim.

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsmim Kerem 17 yaşındayım yaklaşık 4 senedir minecraft ile ilgileniyorum.Daha önce birçok kez server kurdum dolayısıyla bu işlerden de anlıyorum.Çoğunlukla Moderatörlük yaptım ama rehberlikde ilk deneyimim olmayacak.Uyarmak gerektiğinde uyarır cevap vermem gerektiginde cevap veririm.İnsanlarla iletisimde olmayı seven biriyim.Okuduğumdan dolayı en az 3 saat online olacağım.Şimdiden can atıyorum umarım size ve serverdaki insanlara yardımcı olabilirim.
Ekibe hoş geldin :)