MİNECAFT VE JAVAYI SİLDİM TEKRAR KURAMIYORUM YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

Tolga_28_1903

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Minecrafta Düşük Fps Aliyorum Nedeniyle Bırakmıştım .Tekrar Yükledim 2-3 Gün Oynadim Ve Minecraft Acilmadi Bildiginiz Çift Tıklıyorum hiçbir Şey Gelmiyor Minecraft Yazısı Bile Gelmiyordu Sildim Yükledim Bisey Olmadi Hala Ayni Javayi Silip Yüklemeyi Denedim Javayi kurarken Hata Verdi Codu:1603 Arkadaşlar Yardim Ederseniz Sevinirim Şimdiden Teşekkürler Eksik bir şey Yazmış İsem Yorum Atın .Konuyu yanlış yere açtıysam veya hatam olduysa yorum atın.

Moderatör tarafından düzenlendi:

scc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1

BUYUR KARDEŞİM OLMUYOR
Sadece o linke bağlı kalma. Aç google ı ara "kasayı yan yatır"dan daha iyi öneriler bulabilirsiniz
Edit
İngilizce varsa bu siteye de bir bak
http://www.ghacks.net/2015/06/26/fixing-java-update-did-not-complete-error-code-1603/
GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece o linke bağlı kalma. Aç google ı ara "kasayı yan yatır"dan daha iyi öneriler bulabilirsiniz

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
pc nde bir arama yap daha önce silinmiş olan java dan arta kalan bişiler varmı diye eğer varsa onları sil java yı tekrar yüklemeyi dene

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
pc nde bir arama yap daha önce silinmiş olan java dan arta kalan bişiler varmı diye eğer varsa onları sil java yı tekrar yüklemeyi dene
Aynen öyle artıklar vardır bu yüzdendir. CCleaner veya Wise Care gibi bir araçla hem diskini hem kayıt defterini temizle sorun kalmayacaktır.

Tolga_28_1903

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Java dosyaları nerde olduğnu bilmiyorum ve CCleaner kurdum java ile ilgili bir şey bulamadım internetten araştırıyorum ama hala bir şey yok