MİNECAFTA SORUN YARDIM !!

heromen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
meraba arkadaşlar minecaft severler benim ufak bi sorunum var yardım ederseniz cook sevinirim
minecarfta eksiden kasıyodu rem vermeyi buldum ve oytunda fpsm en az 60 dan aşagı düşüyo ama şöyle
bi sorunum var oyunda durkduk yere tam ekran moduda da olsa dahil giderken bazen kendi kendi tuş takılıyo
ve adam süreki düdüz gidiyo ve cok sinir bozucu özlike madende lavın kenerlarıda dolanırken sürekli oluyo ve lava düşüyorum artık kafyı yedim minecafta oyunu cok seviyorum sırf bu yüzden oyundan sogmak istemiyorum ilginiz icin teşkür ederim cevaplarınızı bekliyorum

doruk457

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim cevap biraz geç geldiyse kusura bakma.Sorununu anladım biraz araştırma yapıp kendi bilgimi de işin içine katınca çözümü buldum.Oyunda lav su yada herhangi bir mob genelde maximum kare sayısında yada daha altındadır. yani lavın grafiği oyunun normal grafiğine göre biraz daha hareketli olduğu için sen lava baktığın zaman oyunda kasılma yada donma gerçekleşir. sorunun çözümü şu şekilde : seçenek 1:oyununu tekrar kurmayı dene. seçenek 2:farklı bir texture pack yap 16x16 yada 32x32 lik yap yada mcpatcher yükleyip daha üst seviyede yap.seçenek 3:oyunun dosyalarından terraine girip bu dosyayı paintle açıp lavın çizim şeklini değiştir. seçenek 4: oyunu unut. yardımcı olabildiysem ne mutlu bana