Yardım Minecarft Plugin Yardım Ve ALIM

hasan45121

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben 1.15.2 skyblock 300 kişil plugin paketi yapmaya çalışıyorum pek sağlıklı bilgi yok neyse konuya geleyim neyi ekleyeceğime veya neyi eklemem lazım bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi eski tar ama yenilenmiş şekil de zorlu bir mc server yapacam alta da şuanki olan pluginler bu server in web sitesi de olacak yani yapcam o ben de pluginci ve builder de alabilirim sv için
1593601370589.png

ThePizm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bu pluginler ile sistemli ve güzel paket ne yazık ki oluşturamazsın. Daha çok plugin ekleyip sistem eklemelisin.​

En iyi cevaplar
0
deluxe menu yü öğrenip kullanmanı tavsiye ederim is broder ı da kullanabilirsin genellikle sanal marketi oyuncular daha çok seviyorlar genede sen bilirsin en azından %100 emin olarak deluxemenu yü ve sanal marketi tavsiye ediyorum

ThePizm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Ne gibi pluginleri yüklememi önerisiniz
Menü olarak DeluxeMenu kullanmalısın.
Market olarak ShopGUI+ kullan.
Skyblock plugini olarak; İridiumSkyblock, FabledSkyblock bu 2 plugini tavsiye ederim.
GroupManager yerine LuckPerms kullanabilirsin.
Holograms yerine Holographic Displays.

Yani sana burada her şeyi tek tek sayamam ancak ücretsiz/ücretli skyblock paketlerini incelersen gerekli olan pluginleri bulabilirsin.​

En iyi cevaplar
0
Menü olarak DeluxeMenu kullanmalısın.
Market olarak ShopGUI+ kullan.
Skyblock plugini olarak; İridiumSkyblock, FabledSkyblock bu 2 plugini tavsiye ederim.
GroupManager yerine LuckPerms kullanabilirsin.
Holograms yerine Holographic Displays.

Yani sana burada her şeyi tek tek sayamam ancak ücretsiz/ücretli skyblock paketlerini incelersen gerekli olan pluginleri bulabilirsin.​
bence onun kullandığı pller onun için daha faydalı olabilir ama bu saydığın pller birazdaha gelişmişliğe bakıyor ve de hayal gücünüz yüksek değilse güzel bi server yapma ihtimaliniz kalmıyor malesefki hem hayal gücü gerektiriyor hemde skript ve deluxemenu yapma bilgisi gerektiriyor her neyse

benim deluxemenu ve deluxechat pluginlerim çalışmıyor da yardımcı olabilir misiniz konu çözülmedi ama direk arşive aldılar form gamer da

ThePizm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
bence onun kullandığı pller onun için daha faydalı olabilir ama bu saydığın pller birazdaha gelişmişliğe bakıyor ve de hayal gücünüz yüksek değilse güzel bi server yapma ihtimaliniz kalmıyor malesefki hem hayal gücü gerektiriyor hemde skript ve deluxemenu yapma bilgisi gerektiriyor her neyse

benim deluxemenu ve deluxechat pluginlerim çalışmıyor da yardımcı olabilir misiniz konu çözülmedi ama direk arşive aldılar form gamer da
Hatanı belirtir misin.​