• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone hilesiSon Gösterim: 11 Ağustos 1825 temmuz 2018

MineCon 2017 & MineCon Earth.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Site Yöneticisi
Mesajlar
2,609
Beğeniler
3,971
Puanları
6,970
PSN
Mysterion
Xbox
Mysterion
Steam
AdexTR
Minecraft
Mysterion
#1


stacks_image_274.pngMineCon 2017 & MineCon Earth

Selamlar!
Sizlere "MineCon nedir?" desek ne derdiniz? MineCon biletlerinin tükenmesinden mi korkuyorsunuz? Yine bitti mi biletler? Kaba patronunuz mesai saatleriniz sebebiyle MineCon 2017'ye katılmanıza izin vermiyor mu? Dandik haritalar sebebiyle konferans binasına nasıl ulaşacağınızı bilemiyor musunuz? Yoksa uluslararası yolculuk yapmaktan mı korkuyorsunuz? MineCon, biz Minecraft kitlesi için, tarihinde bir ilk yaşayarak birçok yeniliğe gidiyor; MineCon 2017'den itibaren konferans, MineCon Earth olarak yeni formatına bürünüyor. Bu anlamda, hayranlık yaratacak düzeyde hayrete düşüren interaktif bir canlı yayın şovu bizleri bekliyor olacak! Dünya'nın her köşesinden bu yayına ulaşabileceksiniz, tabii internetiniz varsa. :(


MineCon 2017 -yani yeni adıyla MineCon Earth- kapsamında, Minecraft geliştiricilerinin ve Minecraft topluluğunun buluşturulması hedefleniyor ve şahısların birbirlerine bir şeyler aktarmaları bekleniyor. Peki soruyoruz, enderman desenli tişörtünüzü giyerek kendi evinizde MineCon'a katılmak ister misiniz? MineCon Earth ile biletleri unutun! Sadece tıklayın ve ücretsiz izleyin! Ayrıca unutmamanızda fayda var, ABD'nin birçok eyaletindeki sinemalarda MineCon Earth'ü dev ekranlardan izleyebilirsiniz. Mojang, MineCon şovlarını hayatınızda görmediğiniz kadar eğlenceli hale getirmeyi planlıyor. Her yıl gerçekleşen ve git gide sıradanlaşan MineCon'ın aksine bu yıl, MineCon 2017'de yeni tanışacağınız oyuncularla birlikte belirli kutlama etkinliklerine katılabileceksiniz. "Minecraft Resmi Topluluk Etkinlikleri" adı altında takım haline getirilmiş 3 projeden bahsedilecek; Minefaire, Minevention ve Blockfest. Bu takım, Minecraft için özgün etkinliklerin düzenlenmesinde ciddi roller oynayacak. Bu etkinlikler kapsamında Youtuberlarla ve diğer yayıncılarla tanışabilir, oyun turnuvalarına katılabilir, lego parçacıkları ile harika yapılar ortaya çıkarabilir ve kostüm yarışmalarında boy gösterebilirsiniz.

MineCon Earth hakkında yeni bilgiler geldikçe aktarmaya çalışacağız. İyi oyunlar dileriz!


350px-MineCon_Earth_logo.png
as.png

 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
YASAKLANDI
Mesajlar
408
Beğeniler
231
Puanları
0
PSN
exqqtr
Xbox
xbexq
Steam
winexq
Minecraft
Tokamo
#3
Mojang abi neler yapıyorsun sen böyle? :D

Bu arada Adex bey konu çok güzel ve açıklayıcı olmuş, tebrik ederim.