Haber Minecon Hemen Şu Köşede! Peki Siz Hazır Mısınız?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
aX1YBR.png

Y4O6Mz.gif

minecon.jpg

Merhabalar! Söylemeye gerek yok fakat biz yine de Minecon için az zaman kaldığını söylemiş olalım. Hatta şunu da diyebiliriz; Minecon kapıya dayandı, çatıyı aştı, şimdi ise pervazları zorluyor... Minecon için "Bugün, yarın bilet alacağım." derken, birdenbire "Tuh, bilet almayı unuttum!" diyorsanız endişelenmenize gerek yok çünkü bu şenliğe katılmak bir fare tıkı kadar uzağınızda olacak. Minecon canlı yayını, kesintisiz video olarak izleyicilere sunulacak. Etkinliği 24-25 Eylül'de, Minecraft'ın sitesinde bulunan
Minecon sayfasından izleyebilirsiniz.

Eğer şanslı 12.000 katılımcılardan birisi iseniz, sevdiğiniz mini oyunları görebileceğinizi de söylememizde fayda var; baş rolde topluluğun favori oyunlarından Sky Wars, Walls, Build Battle ve Parkour gibi mini oyunlar var. Sadece bunlardan ibaret değil tabii ki, paneller ve diğer etkinlikler de sürülerine bereket, mesela bir tanesini hemen söyleyelim; dikiş işlerinde becerikli olduğunuzu düşünüyorsanız kostüm yarışmasında yer alabilirsiniz! Minecon için ayrılmış sayfadan program çizelgesini kontrol ederek bu etkinlikleri takip edebilirsiniz. Ayrıca, çizelgenin dışında birkaç gün içinde yayınlanacak (yayınlaması umut edilen) rehber amaçlı bir el kitapçığı uygulamasının çıkması bekleniyor. Kendi cihazınızdaki storedan "guidebook" şeklinde aratıp Minecon 2016 için uygulamayı indirebileceksiniz, konferans mekanı için kullanışlı bir harita da uygulamada mevcut olacak.

Umarım siz de dahil olursunuz, övünerek söylenilmeli ki rengarenk zamanlara tanık olacaksınız!

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aramızda giden var mı?

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya şimdi kim kalkıp gidecek teee Minecon'a kadar. Hazır okul kapıya dayanmışken biraz üzüntümüzü yaşayalım diyoruz hani... :ci:

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Saniyeleri Syamaya Başladım Not: Minecondan Bakıyom Saniyeye :DADADWAD