Minecon Neden Türkiye'ye Gelmiyor?

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
boşuna ümitlenme türkiyeye gelmez çünkü biz herşeyin cracklısını aruyoruz hacı bu hileyi nerden buldun gibi birşeyi orjinal alalım cracklısını aramayalım sonra türkiye oyun sektöründe niye gelişemiyor diyosunuz lütfen premium olanlar bunu cevaplayarak premiumum yazın bakalım ne kadar çıkaca ben premiumum peki ya siz?

Irkçılığın bile crackini yaptın hacı

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden gelmek istesin http://img.****************/upfiles/smiley/evillol.gif

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kuralar satışlara göre yapılıyorsatışın fazla olduğu ülkelere göre kart atılıyor. Şimdi şöyle bir duruma bakarsak Türkiye Oyun Sektörü açısından zaten hayal kırıklığına yakın bir şey ülkenin yarısından fazlası crack kullanıyor ve şu anda Türkiyede oyun satışları bitmiş halde okulda orjinal oyun aldım deseniz "aha mal boşu boşuna para vermiş oyuna" diyecek düzeyde insanlar var bizim o kuradaki kartımızın yarısını koysalar yeridir.

CubeKerem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecon un Türkiye de yapılmasını istiyorsanız Türkiye adına Minecraft ile ilgilendiğinizi gösterin. Ayrıca diyelim Minecon Türkiye ye geldi. Kaçımız adam gibi İngilizce biliyoruz?
Herhalde adamlar tercüman falan tutarlar :)

Bence de gelme olasılığı düşük ama ne diyelim gelirse gelir,gelmezse gelmez.

Farfaar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Minecon ne biliyor musunuz? Minecon minecraft adına yapılan oyun fuarıdır. Minecon 2012 Texas'da 2013 de birkaç gün önce Orlando'da oldu.Sizce Türkiye'ye gelir mi? Yoksa gelmez mi?
Artık imkansız.
Kızıltaşı kan düşünüp zombiye saldırmanın şiddet olduğunu düşünen Gençlik Spor Bakanlıgı Yada Başka kurumlar vs.. olduğu için.
Hatta Minecraft kurucuları dalga geçip 1 Nisanda 1 snapshotta Sevmeli mevmeli bir sürüm vardı hatta.
Hatta ve Hatta+
2016 da standdaki seyirciler sakince yayını bozmuyolar Türkiyede olsaydı o parmaklıklardan tırmanmaya çalışan bissürü insan olurdu.

Son düzenleme:

MertXDDX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gençler kusura bakmayın kendimi tutamadım:
Minecon'un çekilişle gelip gelmediğini bilmiyorum ancak %75 ihtimalle gelmez. Hemde gelse bile :
  • O kadar ileri düzeyde ingilizce'miz yok. Gelse bile anlayamayacaksınız. Ancak çeviri olursa başka.
  • Oyun sektöründe baya gerideyiz.
  • Bu ülkede Minecraft oynayanların yaş ortalaması 13 falan.
  • Premium'u crackle halletmeye çalışıyoruz ve oyunda en çok hile kullanan ülkelerden biriyiz.
  • Youtuber'lar ı çağırdıklarını biliyorsunuz. Türk Youtuber'lar ?
  • Türkiye'de o kadar büyük alanımız çok yok. (Mimarlar ve kendi kafasına göre ev yapanlar sağ olsun)
  • GameX gibi bir oyun buluşmasında bile itiş kakış bulunuyor. Burada neler olur ?

Farfaar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gençler kusura bakmayın kendimi tutamadım:
Minecon'un çekilişle gelip gelmediğini bilmiyorum ancak %75 ihtimalle gelmez. Hemde gelse bile :
  • O kadar ileri düzeyde ingilizce'miz yok. Gelse bile anlayamayacaksınız. Ancak çeviri olursa başka.
  • Oyun sektöründe baya gerideyiz.
  • Bu ülkede Minecraft oynayanların yaş ortalaması 13 falan.
  • Premium'u crackle halletmeye çalışıyoruz ve oyunda en çok hile kullanan ülkelerden biriyiz.
  • Youtuber'lar ı çağırdıklarını biliyorsunuz. Türk Youtuber'lar ?
  • Türkiye'de o kadar büyük alanımız çok yok. (Mimarlar ve kendi kafasına göre ev yapanlar sağ olsun)
  • GameX gibi bir oyun buluşmasında bile itiş kakış bulunuyor. Burada neler olur ?
Zaten şu kurumların yasaklamaya çalışmasıyla her şey bitti. Uzatmaya gerek yok