Minecract Yardım Edene +Rep

CyberAdvisor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam arkdaşlar direk konuya gireyim hemen benim evimde internet yok ve ben minecraftı offline oynamak istiyorum ama yapamıyorum yani oyunu evdeki pc ye atıyorum sonra oyunu açıyorum bi ekran geliyor downloading package diye bir yazı geliyor ve orda kalıyor oyuna giremiyorum yani sorunu anlata bildimmi bilmiyorum bana yardım ederseniz sevinirim

CyberAdvisor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

İŞTE BÖYLE OLUYO VE HİÇ BİR ŞEY YÜKLEMİYO AMA EVDE İNTERNET OLMADIĞI İÇİN OLABİLİRMİ ? YANİ BU OYUNU İNTERNETSİZ OYNAMAK MÜMKÜNMÜ ?

CyberAdvisor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oldu kardeş çok teşekkür ederim şimdi +rep i veriyorum

ProCrafter34

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sorunun internetten olabilir. Eğer flash belleğin var ise internet cafeden minecraftı indir forceupdate ni yap. Sonra net cafedeki bilgisayarda gizli klasörler gösteriliyorsa , Bilgisayar/Yerel Disk C / Kullanıcılar yada users / Kullanıcı adın / appdata / roaming / .minecraft klasörünü bulduğunda kopyala. Ve flash belleğine at. Sonra Kendi pc ne geçince Bilgisayar/Yerel Disk C / Kullanıcılar yada users / Kullanıcı adın / appdata / roaming / klasörünü bulunca flash belleginden buraya kopyala Sonra Oyununa gir. Yardımcı olamadıysam bana özelden ulaş.