Minecraft 1.10 oyuncuları sunucudan atma, kickleme açığı - Minecraft 1.10 players kick exploit

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Yaptıklarını doğru bulup tebrik eden bile olmuş, şaşırtıcı bir durum.
Kimseden yaptıklarımı doğru bulmasını beklemiyorum ben kendi yaptıklarımın doğruluğunun farkındayım. Birçok sunucuda bu açık söz konusu ve buna bir açıklık getirmek istedim "Açığa neden olan şeyler hakkında bir fikir sahibi olmak için arayış içinde bulunmanız gerekirken bunu yapana " sen nasıl böyle bir şey yaparsın #!$&" diye laflar söyleyemezsin." üstte belirttiğim gibi biraz okursan ne demek istediğimi anlarsın.

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimseden yaptıklarımı doğru bulmasını beklemiyorum ben kendi yaptıklarımın doğruluğunun farkındayım. Birçok sunucuda bu açık söz konusu ve buna bir açıklık getirmek istedim "Açığa neden olan şeyler hakkında bir fikir sahibi olmak için arayış içinde bulunmanız gerekirken bunu yapana " sen nasıl böyle bir şey yaparsın #!$&" diye laflar söyleyemezsin." üstte belirttiğim gibi biraz okursan ne demek istediğimi anlarsın.
İnsanların sunucusuna zarar verdiğin zaman tabii ki böyle bir tepkiyle karşılaşırsın hocam. Sen insanların sunucusuna zarar vermek yerine böyle bir konu açarak insanlara yardımcı olacağına ve bunun doğru olacağına inanıyorum.

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
İnsanların sunucusuna zarar verdiğin zaman tabii ki böyle bir tepkiyle karşılaşırsın hocam. Sen insanların sunucusuna zarar vermek yerine böyle bir konu açarak insanlara yardımcı olacağına ve bunun doğru olacağına inanıyorum.
Dostum plugin bana ait olsa dediklerin mantıklı gelebilir fakat plugin bana ait değil çıkış tarihine bakarsan eski bir plugin bu açık çok öncelerden beri var fakat bunun Türkiye'ye ulaşması zaman aldı bu yüzden konuyu şu an açıyorum sana yukarıda yazılanları okumanı söylemiştim. "Sana şurada bir delik bulunduğunu gösteriyorum hem de senin daha önce göremediğin bir delik sonra ki kötü niyetli saldırılara karşı kendini korumak için deliği kapatman gerekiyor deliği ben açmadım sadece içerisine ışık tuttum. Maalesef sizler insanların canı yanmadıkça birilerinin oyunu etkilenmedikçe orada delik aramazsınız. Suçu kendinizde arayın bende değil, sizi bu konuda eğitecek değilim ben insanların anladığı dilden konuşurum."

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
T-BAG bey 1.11.2 versiyonunda çalışır mı bu bug? Şu gereksiz anti açık eklentilerinin sunucumuzda yediği işlemcinin lüzmu yok çünkü

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Konu güncel bu açığa sahip hala birçok sunucu mevcut.

UfukOcakMRJ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yeni sunucu açanlar için yararlı bir konu olmuş teşekkürler t-bag bey.

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Konu güncel

Discord : BlondeCow#5145

Son düzenleme:

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Hemen ben bi clienti bulayım.

FinickiPhantom

Play.FinickyMC.Net
En iyi cevaplar
0
Geçen yaz kullandığınız clienti engellemenin yolunu 1 sene sonra paylaşmak yerine niye geçen sene paylaşmadığınızı söyler misiniz? İnsanlar açık Türkiye'de yayılmadan çok önce önlemini alabilirdi.

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Geçen yaz kullandığınız clienti engellemenin yolunu 1 sene sonra paylaşmak yerine niye geçen sene paylaşmadığınızı söyler misiniz? İnsanlar açık Türkiye'de yayılmadan çok önce önlemini alabilirdi.

Çünkü Eğlenceliydi 1 Sene önce onun için, Ama Şimdi değil.