Yardım minecraft 1.12.2 modpaketi (düşük pc kasmaz) açıklama oku

ibrahimTR4445

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.12.2 V1
mod paketi yaptım çok hafif amacı şehirle ilgili şeyler vb
Önemli Not: eyer roleplay yapacaksanız custom npc indirin ben düşük pcdede açılsın diye indirmedim bilginize
Bazı modlar : decocraft , vehicle mod (kullanımı kolaydır)
eyer eklenmemiş modlar varsa söyleyin Bu V1 sürümü diğer sürüm çoğu modu koyacağım eyer modpack yüklendiyse
Kanalıma abone olursan istediğin her şey olsun (olmassanda canın sağolsun)

Mod paketi indirme linki :mod 1.12.2 şehir ile ilgili – Google Drive

tümünü indire tıklayın indirin minecraftınız yok ise bedava minecraft TLauncher - Скачать лаунчер Майнкрафт

Linki kopyalayın modu mods klasörüne atın

KANAL:(128) GamerOyun - YouTube
aboee olursanız video gelir

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Merhaba, forum deneyimini yükseltmek için birkaç şeyden bahsetmek istiyorum.

Yardım etiketi, yardım arayan insanların kullanmasını amaçlayan bir etiket. Bu tür konularda bu etiketi kullanmana gerek yok. Ayrıca konu açtığın forum bölümü, mod destek bölümü. Yardım etiketi ile aynı şekilde, bu bölüm de yardım arayan insanların kullanmasını amaçlamakta.
Konu düzenine dikkat edersen çok daha iyi olur. Bu tarz gelişigüzel yazılar göze hoş görünmediği için okunması da rahat olmuyor. Diğer yazarların konularına bakıp örnek alacak olursan, bazı yazarlar gibi her konuda Minecraft'ın ne olduğunu açıklamanı önermem bu arada.

Modlarla da ilgili birkaç şeyden bahsetmem gerekiyor.
Modları dosya olarak paylaşmak yerine Curseforge gibi siteler ile mod paketleri oluşturman daha iyi olacaktır. Hem doğru yolu bu, hem de daha güvenli.

İyi günler, forumun tadını çıkar.