Minecraft 1.13 En Güncel Sürümlerde Sunucu Açacağım Sizce Concon mu Olmalı Survival mı ?

İnançBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese merhaba.

Forumdaki 2. konum ilkinde hangi sürümde açılması gerektini sormuştum şimdi ise hangi tip sunucu açmalıyım onu soracağım concun mu veya survival mı oynanır 1.13 en güncel sürümlerde.

Not: Sunucumda oyuncu istiyorum oyuncular için en uygunu sizce hangisi yani hangisinde oynanır çoğunluk.

İyi Forumlar

MinS_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence concon sunucusu açmalısın.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Ben de oyumu Conconcraft yönünde kullanmak istiyorum.

AssassinDaan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben sistemli survivalı seçerdim, fakat concon daha çok sevilir diye düşünüyorum, iyi günler.

AssassinDaan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survival açarsam abartısız eşit açacağım sistemli derken ne demek istediniz.
Oyuncuları güzel bir spawn ile karşılayıp market ve güzel warplar(Market-Orman) olabilir, etrafı kontrol etmek yani enkaz gibi survivalı engellemek için özel bir yetkili olabilir, fazlasına gerek yok bence. :altın:

İnançBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyuncuları güzel bir spawn ile karşılayıp market ve güzel warplar(Market-Orman) olabilir, etrafı kontrol etmek yani enkaz gibi survivalı engellemek için özel bir yetkili olabilir, fazlasına gerek yok bence. :altın:
Aynen elimden gelen en güzel yapıları yapacağım orman etrafında bozuk kötü duran yapılar olmayacak sistematik bir yapımız olur eğer açabilirsek :)

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Elinden gelenin en iyisini yaparsan, özen gösterirsen ve özgün olursan sunucunun türü ne olursa olsun başarırsın.