Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.13 snapshotundan bahsetmiştim sabırsızlıkla bekliyorum. :)

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tamamen güncellenmiştir!!!

1. sayfaya gidip bütün Minecraft 1.14'ün yeniliklerini görebilirsiniz.

Güncelleme Adı: The Update Aquatic (Sualtı Güncellemesi)
Güncellemenin Yayınlanma Tarihi: Bahar 2018
@AdexTR @ruddeTR @Reinhard - @Mr_ArifK @Hyroeth @SüperAhmet @OnurOzbay @tireman @ilkeroyun @Ledbassplayer @Kovalski @Gutenberg @Poyro @java10

1.13 snapshotundan bahsetmiştim sabırsızlıkla bekliyorum. :)
1.13'ün snapshotları zaten başladı şu an beş adet snapshot mevcut. 6. SnapShot Çarşamba günü yayınlanabilir. :)

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En çok beklediğim şey pvp sisteminin eskisine dönmesi fakat olamyacak da şu fps için artış olucak diye duydum 1.13 te doğru mudur ?

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
En çok beklediğim şey pvp sisteminin eskisine dönmesi fakat olamyacak da şu fps için artış olucak diye duydum 1.13 te doğru mudur ?
Pvp sistemini kısaca anlatayım, en çok sevilen pvp`de 1.7x sürümleri`dir. 1.7x sevmelerinin sebebi o sürüme alışık olmaları seri seri vurmak istemeleri. 1.9`dan sonraki pvp`yi sevenler ise yeni nesil oyuncular, bunların arasında eski nesil yok mu? Tabikide var fakat, bana göre en yatkın 1.9x pvp`si yeni iksirler var yeni oklar var, kalkan felan birçok özellik. Yenilikler güzeldir, fps artışı olacak diye ben`de duydum muhtemelen doğru.

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pvp sistemini kısaca anlatayım, en çok sevilen pvp`de 1.7x sürümleri`dir. 1.7x sevmelerinin sebebi o sürüme alışık olmaları seri seri vurmak istemeleri. 1.9`dan sonraki pvp`yi sevenler ise yeni nesil oyuncular, bunların arasında eski nesil yok mu? Tabikide var fakat, bana göre en yatkın 1.9x pvp`si yeni iksirler var yeni oklar var, kalkan felan birçok özellik. Yenilikler güzeldir, fps artışı olacak diye ben`de duydum muhtemelen doğru.
Olursa iyi olucaktır kardeşim 1.9 ve üstü sürümlerin hiçbirine giremiyor düşük fps yüzünden eski pvp sistemine alışık olsamda 1.9.x iksit oklar ve kalkan gibi materyaller olması gayet güzel ben sadece o sürekli vurma olayını özeledim sağlam vaurmak için beklemek yerine :(

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Olursa iyi olucaktır kardeşim 1.9 ve üstü sürümlerin hiçbirine giremiyor düşük fps yüzünden eski pvp sistemine alışık olsamda 1.9.x iksit oklar ve kalkan gibi materyaller olması gayet güzel ben sadece o sürekli vurma olayını özeledim sağlam vaurmak için beklemek yerine :(
1.13 sürümü teknik bir güncelleme olmasının yanında FPS artacaktır.
Savaş sistemi desek 1.14 de birkaç değişiklik olacak demişti Jeb ama Minecon Earth de bunun hakkında bir bilgi verilmedi yani değişmeyedebilir.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
2018'e kadar kim bekleyecek ya :(

Canlı yayında o kısımdan anladığıma göre denizin altında hazineler olacakmış batık gemiler vs. Yunuslarla onları arayacaksınız gibi bir şey diyordu. Ya biz onları eğitip gezeceğiz ya da onları eğitmeden o sandıkların vs yerini gösterecekler.

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hatırlarsan bu haberi sana önceden vermiştim.Sense inanmamıştın.Demek ki neymiş söylediklerim doğru olabilirmiş :D

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
sanırım mojang artık sıradanlıktan bayağı sıkıldı ve bizi artık daha canlı bir dünya bekliyor. Bence bundan sonraki yapılması gereken şey sonsuz suyun engellenmesi çünkü oyuna gerçekçilik getirilecekse yapılmalı

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Hatırlarsan bu haberi sana önceden vermiştim.Sense inanmamıştın.Demek ki neymiş söylediklerim doğru olabilirmiş :D
2018'e 1,5 aydan az kaldı. :D

Deniz de Mercan bulacağız, sizce Mercan bir maden midir?

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali

Sen 1.13de balina gelecek diyordun. Ama "1.14e" "yunus" geliyor.

Edit:100.yorum h.o xd

iPhone_X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Eğer maden olsaydı yeni bir zırh duyurusu yapılırdı.Ama tahminimce yeni eklenecek silah onla yapılabilir.

Sen 1.13de balina gelecek diyordun. Ama "1.14e" "yunus" geliyor.

Balık gelecek dedim mi dedim.Sonra bu hazine olaylarını falanda söylemiştim.Bir balinadan birbirimizi kıracaksak aşk olsun.Balinalar dostluğumuzu kıskanıyor hep.

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Mercan gözlüklerin camına takılan kalın, ince, silindirik olarak 3 bölüme ayrılan bir maden sayılır. Keşke oyuna gelsede diamond zırh`dan daha güçlü olsa yapsak.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Mercan gözlüklerin camına takılan kalın, ince, silindirik olarak 3 bölüme ayrılan bir maden sayılır. Keşke oyuna gelsede diamond zırh`dan daha güçlü olsa yapsak.
Senin dediğin mercek olmasın :D

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mercan gelecek ama dediğin gibi farklı bölümlere ayırma (daha doğrusu üretme tarzı) bir şey yaparlar mı bilemem ama eminim en az bir şey için kullanılacaktır.
Edit: Senin dediğin Mercekmiş Mercan değil. :S

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...