MİNECRAFT 1.3.1 DE 1.2.5 İN MODLARINI ÇALIŞTIRMAK(KENDİM BULDUM)

ninjawaryour

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar ben ali:) bugün sizlere minecraft 1.2.5 sürümünde kullandıgımız modları Minecraft 1.3.1 de kullanabilmeyi ögreticem ve benim denedigim bütün modlarda oldu size de göstermek istedim. Şimdi arkadaşlar kurulum kısmını her zamn ki gibi resimle anlatıcam. bu nu indirin: http://www.mediafire.com/?vqeazcch8eyzb3p bu dosyayı .minecraft-bin içinde bulunan minecraft.jar ı silin ve indirdiginiz dosyayı oraya atın bunda modloader modloadermp ve minecraft forge hatta too many items yüklüdür. aslında arkadaşlar sans eseri ben bu minecraft.jar ı 1.3.1 cıkmadan once kopyalamıştım ve bi yere atmıştım şimdi yeni sürüm çıkınca bende dedim eski sürümde yükledigim minecraft.jar ı atıyım dedim ve modlar çalışmaya devam etti. sizde istediginiz modu artık eski sürümle çalıştırabilirsiniz. arkadaşlar bence 1.3.1 daha iyi ama modları daha yeni yeni oturmaya başlıyor ama güzel bence hiç 1.2.5 e gecmeye calışmayın 1.3.1 in modları çıkınca hepsini paylaşcam.
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG

ninjawaryour

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
eger force update yi yuklerseniz 1.3.1 e gecer modlar calışmaya bilir

Leonidas1978

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Malesef modu oyuna atınca ve dediklerini yapınca oyuna giriyor fakat mod olmuyor :embarassed:

ninjawaryour

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bide ikinci kez force updateyi yükledikten sonra mods klasörünü oluşturmayı dene onceden oluşturma eger oylede olmazsa sana benim minecraft.jar ı atıyım içinde minecraft forge modloader ve modloader mp yüklü sadece mods klasörünü tamamlayarak girecegin bi minecraft.jar

darkuscu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardesim Su Free Epic Mi Ne Virus Herhalde Zaten Kim Herkese 19 Euro Yukler?

ninjawaryour

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar artk media fire de hesabım var size 1.3.1 in modları cıkınca hepsini yükleyecegim çoklu olarak size vericem:)