Ön Gösterim Minecraft 1.4.7 Pre-release (ön Gösterim)

aradabir007

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
"Ne yazık ki biz 2 adet "null pointer exception" hatası olduğunu anladık ve yama uygulanmasını uygun gördük.

Bu sürüm ile 1.4.6 sürümü arasında hiçbir değişiklik olmayıp, 1.4.6 da çalışan modlar bu sürümde de çalışmaktadır.
Etkilenen tek dosya "qz" diye adlandırılan arrow projectile's dosyasıdır. Yani bu demek oluyor ki 1.4.6 sunucularında 1.4.7 istemcileride oynayabilir. Dolayısı ile 1.4.7 sunucularında 1.4.6 istemcileride oynayabilir.

Yeni istemci için yeni yılı bekliyoruz.

Dilerseniz bu hataları düzeltmek için 1.4.7 Pre-release istemcisini indirebilirsiniz."

İstemci : http://assets.minecraft.net/1_4_7/minecraft.jar
Sunucu (server) İstemcisi : http://assets.minecraft.net/1_4_7/minecraft_server.jar (veya .EXE)

# The Minecraft Team

Çeviri ; Oxuruk tarafından yapılmıştır.

Moderatör tarafından düzenlendi:

ymacturk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
noldu kamera gelicek diyorlardi yeni sürümde

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ona bakarsan oturmada gelecek diyorlardı ama nafile:blase:

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hiçbir şey gelmiyor yani:mad:

bende heyecanlanmıstım lan:blase:

Observerq

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu güncelleme sadece birkaç hatayı düzeltmek için yapılmış. Özel bir şey olmasını bekleyemeyiz. Önceki sürümde her resmi kaynakta oturma eklendi yazıyor fakat kimse bulamadı daha oturmayı. Ayrıca konuda da belirtildiği üzere 1.4.6'da çalışan tüm modlar 1.4.7'de de çalışıyor. Tüm 1.4.6 serverlere 1.4.7'de de girebiliyorsunuz. Tüm 1.4.7 olan serverlere 1.4.6'da da girebiliyorsunuz. O yüzden kesinlikle güncellemenizi tavsiye ederim. Pek kaybınız olmaz.

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hmm ozaman uptadeleyelim:D

minecraft survival

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1.4.5,1.4.7 bunlar hep bug düzeltmek içindi 1.4.9 için fazla heyecanlanmayın :D
Varsa yoksa 1.4.8 ayrıca nether oresini çok merak ediyorum :hihi:

Eren734

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
saçma saçma Updateler oluyor arkadaş

BetterWhitMe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Oturma,Kamera Gibi Şeyler Zaten Modlar İle Getirilebildiğinden Öncelik Vermiyorlar.Eğerki Mod Sahibi Bir Sonraki Güncellemede Benim Modumda Olsun Der Ve Tanıtımını Yaparsa Büyük İhtimalle Eklenecektir.

minecraft survival

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Oturma,Kamera Gibi Şeyler Zaten Modlar İle Getirilebildiğinden Öncelik Vermiyorlar.Eğerki Mod Sahibi Bir Sonraki Güncellemede Benim Modumda Olsun Der Ve Tanıtımını Yaparsa Büyük İhtimalle Eklenecektir.
İnanılmaz bir yanlışlık yaptım ne demek modlar ile getirilebiliyorsa öncelik verilmez.
Havuç , domuz sürmek , cadı , patates anvil , piramit ben bunların modlarını da gördüm kellelerin de vardı...
Tamam belki oyuna ilginç ilginç silahlar ve büyü silahları gelmeyecektir anlarım ama birşeyin modu var diye onu minecrafta eklememek büyük
cahillik olur.

BetterWhitMe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İnanılmaz bir yanlışlık yaptım ne demek modlar ile getirilebiliyorsa öncelik verilmez.
Havuç , domuz sürmek , cadı , patates anvil , piramit ben bunların modlarını da gördüm kellelerin de vardı...
Tamam belki oyuna ilginç ilginç silahlar ve büyü silahları gelmeyecektir anlarım ama birşeyin modu var diye onu minecrafta eklememek büyük
cahillik olur.
Bence Yazımın Tamamını Oku.Mod Sahibi Başvurmadıkça Gelmesi Zor.Üstelik Anvil Vs. 1.2.3'den beri düşünüyordu.Sadece sistemi oturtmaları uzun sürdü.