Minecraft 1.5.2 20li mod pack

serhat026

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaslar bu sefer kendimin yaptıgı modpacki yayınlıyorm içinde 20tane mod vardir hiçbiri öle gereksiz değildir eğer dahada bana önerdiğiniz oynamamı istediginiz veya mod packa eklememi istediginiz mod varsa asagi yazın arastırıp moda bakarm seversem eklerim neyse simdi içindeki modlara geçeyim

Optifine: cogu kisi bu modu bilir minecraftta lagı ve azaltmaları azaltır Benim minecraftim biraz

kastıgı için kasmaları azaltacak sekilde ayarladım siz değistirebilirsiniz

Minecraft Forge: minecrafta mod yüklemeyi kolaylastirir

Minecraft Coder Pack: forge'a yardimci mod

Forge Mod Loader: forge'a yardimci mod

Code chicken core: forge'a yardimci mod

Not enought items: minecrafta modlarla eklenen itemler dahil bütüni temlerin yapilisini gösterir

Ve diğer modlar: Quiver Mod,Guıapi,Damage indictors, Rei's Minimap,Backpack,Barrels Mod,Battle towers,Mo creatues Mod Ve moda ek drzharks custom spawner mod,Inventory tweaks,Timber,Atomic Stryker update check mod, Ve İndisturialcraft2 Ve mOda ek gravi suite,
Vede Thaumcraft 3

Burdaki Thaumcraft3 Ve İndisturialcraft2 Büyük modlardir Eğer bilmiyorsaniz Bfchickengamersin modlarla ilgili rehberi vardir yine hangi modun ne ise yaradigini bilmiyorsaniz googleye yazarak bulursunuz

Yanlislarim varsa affola(mod isinde yeniyim) indirmek isteyen indirsin eklemem gereken modlarıda asagi yazarsaniz sevinirim İyi Günler.[DOUBLEPOST=1372488051,1372486023][/DOUBLEPOST]Linkini eklemeyi unutmusum :D Alin buda linki:http://www.dosya.tc/server11/zFPim2/YeniWinRARar_ivi.rar.html

DangerousTni

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gayet güzel yapmışsın ama benim en çok beklediğim ben Kenshiro mod olsaydı iyi olurdu :/

ege mert ertorun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeşim indirdim oyuna girilmiyo exe si yok bu sorunu çözersen sevinirim

serhat026

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardes exesini indirceksin kendin sadece appdataya bu .minecraftti ekliceksin sonra internetten orjinalmi indirceksin korsanmi indirceksn direk girersin ztn oyuna yüklemez girdiginde modlar felan yüklü olur senin tek yapman gereken .minecrafti appdataya atmak

ege mert ertorun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
saol kardeşim deniycem inşallah olur :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1372592861,1372583682][/DOUBLEPOST]kardeşim çalıştırdım çok saol ama tale of kingdom gibi yeni modlar yüklermisin ben yüklemeye çalıştım bi modla çakıştı yapamadım sen yaparsan çok sevinirim
(her zaman böle güzel minecraft paketi yapan olmuyo)

serhat026

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardes simdi bende onlari yüklüycmde simdi hangi modla cakistigini bulmam gerek hiç ugrasasim yok 1temmuzda galiba minecraft 1.6 cikacak ona ben bide redpower da yüklücem o moduda denemeye calsrm yani yüklemeye calsrm cünkü 1.6 ciktimi force update yapip bütün modlarin 1.6 sini yüklemem gerek redpower da baya iyi mod , iste modlari 1.6 geçirirken o modada bi göz atarm sonra gene atarm modpacki 1.6 için( ne cok 1.6 dedim )

Efeberkay61

Marangoz
En iyi cevaplar
0
çok saol da kardesim bunu tam 1.6 cıkarken verdin :) yine serverleri oyniyamiyacağım :D ama çok teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1372672401,1372670962][/DOUBLEPOST]kardesim 1 tane solar panel var diğerleri nerede ??

serhat026

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynn bende az daha bekleyip 1.6 cikmasini beklseydm mallık yapmsm simdi bide bunlari 1.6 ya geçirme var :([DOUBLEPOST=1372684061,1372683761][/DOUBLEPOST]Buildcraft modunu sevmedim ama yükleyeyimmi istermisin ? 1.6ya geçirirken modlari yada redpower yüklesem yetermiki[DOUBLEPOST=1372686342][/DOUBLEPOST]Sahsen ben 1.6 cikip modlari attimi basliyacagim survivala :D simdi baslamak istemiyorm

Agenor

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş güzel benzior indiriom inş sorun çıkmaz

assasin987

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.6.1 var bende bunları atabilmenin yolu var mıdır?[DOUBLEPOST=1373151538,1373125802][/DOUBLEPOST]Genel olarak bir soru soracağım. Bu Timber sizde çalışıyor mu? Bende çalışmıyor. Başka bir mod pack'te de yüklemiştim yine çalışmamıştı. Ama merak etmeyin. Eskileri uninstall yapmıştım.

serhat026

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Valla bende suan mod pack yok ama varken calısıyordu 1.6.1 için modlar daha cıkmadı cıksn hepsi atacagım bu konuya

assasin987

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Önce çalışmıyordu. Girdim oyuna çalışıyor. Arkadaş ben hala anlamadım bu işi yav.

Agenor

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valal hll olsun kardeşim mcyi tinyde kasan bilgisayar soartexin texturesinde kasmıor Tb ediorum eline sağlık

serhat026

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
+güncel vede Modlarin 1.6.2 linkleri bana atabilirmisiniz yakında mod packi tekrar yapacagım ve yeni güzel modlar eklemeyi düsünüyorm fakat 1.6.2 linklerini bulamıyorum bulduysanız buraya atarmısınız yapmaya basladımı zorluk cekmeyeyim