Güncelleme Minecraft 1.6 Ön-Gösterim!

zzhakanzz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SlimeCraft Kazanmak İcin Savas 7/24 Online 46.105.181.128 Bekleriz:ortalama.Builder,Reklamci,Rehber Alimi Vardir

jeckon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş şu iskelet atı ile zombi atının modunu nasıl indirebilirim

Akuena07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok güzel anlatmışsın da respirtation 1.5.2 de var şu andaki zırhımın enchi hatta :D

jeckon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş çok saol bakalım işe yarıyıcakmı[DOUBLEPOST=1375733277,1375733108][/DOUBLEPOST]olmadı[DOUBLEPOST=1375733393][/DOUBLEPOST]kardeş yardım edermisin o iskelet atını veya zombi atını nasıl yapıcam cok istiyorum

_coinsangel_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Harika ama bir o kadarda kötü çünki premium satın almamız gerekecek bu güncelleştirme nedeni ile no ile başlayan 5 harfli hile clienti 1.5.2 den sonra artık hiç oyunlarda olmayacak ama sadece ***** mu var hayır hile sever arkadaşlar diğer clintleride kullanabilirler ama ***** gibi bir program 40 yılda bir gelir diye düşünüyorum ve konudan çok saptım :sırıtmak:

kafana gazoz şişesi atasım geldi :D

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Herhangi bir şeyin adını Dinnerbone koyun takla atıyor.

Sebebini Dinlemek isteyen baksın:
Dinnerbone, Minecraft kurucularından biridir ve onun premium hesabının adıdır (nick / rumuz). Onun skini ters takla atmış bir adamdır ve arkasında pelerin vardır. Herhangi bir şeyin adını da koyunca skinine benzer bir olay oluyor ve o canlı takla atıyor. Örneğin:
Görünmüyorsa tıkla

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herhangi bir şeyin adını Dinnerbone koyun takla atıyor.

Sebebini Dinlemek isteyen baksın:
Dinnerbone, Minecraft kurucularından biridir ve onun premium hesabının adıdır (nick / rumuz). Onun skini ters takla atmış bir adamdır ve arkasında pelerin vardır. Herhangi bir şeyin adını da koyunca skinine benzer bir olay oluyor ve o canlı takla atıyor. Örneğin:

kardeş senin örnek görünmüyor :D

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam görünüyor (ters bir at :D)