MineCraft 1.8.1 Plugin Paketi - Eğlence Portakalı

kayhan20

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepinize merhaba arakdaşlar,daha önce bu plugin paketinin 1.7.2 versyonu çıkmıştı bizde daha önce yaptığımız farklı plugin paketi yerine bu kaliteli plugini 1.8'e güncelledik.1.7.2 Plugin paketinin adı High expectation bu paketi v.2.0...

Facebook: https://www.facebook.com/EglencePortakali
Youtube: https://www.youtube.com/user/EglencePortakali
Twitter: https://twitter.com/eportakali
WebSites: http://www.eglenceportakali.com/

Bu plugin paketi eskisine göre birazdaha sadeleştirilip daha kullanışlı hale getirilmiştir.Hepimizin bildiği gibi bazı plugin paketleri sürekli v.2,3,4 çıkıyor biz çok farklı bir sistemde gidicez. www.eglenceportakali.com guncellemeler bölümünde bu plugin paketi sürekli güncellenicek.(güncelleme fix ekleme v.b oluşacaktır.
Kullandığım craftbukkit ise sitede yer almaktadır.Video'da belirttiğim gibi bazı pluginler spigot plugin search'dan alıntıdır ama korkmayın craftbukkit'de sorun çıkartacağını sanmıyorum ve ben plugin paketini yaparken craftbukkit 1.8.1 kullandım...Aşağıdaki videoyu izlemeniz size biraz yardımcı olacaktır.
videoyu izleme zahmetinde değilseniz buyrun yazıya devam edelim:
Pluginler;
*[TÜRKÇE] Authme-/register /login gibi komutları sağlayan plugin - Kayıt Plugini

*[TÜRKÇE] AutoSave World-Dünya ve sunucu kayıt plugini.
* Chat Control - Chat'da yazıları düzeltir.Sona nokta ve ilk harfi büyük yapar.
* ChestShop - Market plugini
*[TÜRKÇE] ClearLag - Oyundaki görünüşü türkçe İtem mob ve lag yapıcı şeyleri siler.
*[TÜRKÇE] CombatLog - Anti PVP plugini PVP kuralları bu pluginden sorulur.
* DamageIndicatorHolograms - Holografik yapıda moba vurduğunuzda vuruşu ve canı gösterir
*[TÜRKÇE]Essentials - Birçok paketin başrol plugini.Para plugini yüklemedim çünkü essentials'de zaten economy mevcut komutları ise şunlar;
/eco give <isim>
Kısaca /eco ile para işlerinizi halledebilirsiniz.
* FrameProtect - WG'li alanlarda veya başka yerde Frameleri korur.
* GroupManager - Grup plugini ve taglar türkçedir.
*[TÜRKÇE] Jobs - Meslek plugini /jobs join,/jobs list
* LetltRain - /rain diamond v.b yağdırır ve Snowball fix edilmiştir...
* Lockette - Kapıyı bacayı kilitleme plugini
* MotdManager - MOTD'u düzenler
* NoCheatPlus - Anti hile plugini
* NoPL - /pl,/? gibi komutları oyuncular üzerinde engelleyen plugin
* PluginMetrics
* ProtocolLib
* Vault
*WorldEdit
*WorldGuard

Toplamda 20 Adet plugin vardır ve sitede güncelleniceği için bu sayı artabilir...

Yorumlarınız bizim için önemli hakaret içermeden usulca yorumlarınızı dile getirin.

Plugin Paketi G2 çıkmıştır Lütfen www.eglenceportakali.com Güncellemeler bölümünden inidirin.

Son düzenleme:

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Authme türkçe demişsin. /login ve /register komutları türkçe değil. Jobs'un /jobs yazınca sadece meslekleri türkçe geri kalan arayüzü ingilizce olmuş. ComabatLog yerine CombatTag yüklemeni öneririm. Bu arada vault para için kullanılan eklentirlerin arasında başka eklentiler ile bağ kurmasını sağlan bir eklentidir.
Pakete puanım : 6/10 .

Leforfs

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Authme türkçe demişsin. /login ve /register komutları türkçe değil. Jobs'un /jobs yazınca sadece meslekleri türkçe geri kalan arayüzü ingilizce olmuş. ComabatLog yerine CombatTag yüklemeni öneririm. Bu arada vault para için kullanılan eklentirlerin arasında başka eklentiler ile bağ kurmasını sağlan bir eklentidir.
Katılıyorum .

kayhan20

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

*Öncelikle videoda belirttiğim gibi Oyundaki görünümleri türkçe orada Türkçe komut yazmıyordu Türkçe Mesaj v.b belirtmek istedim.
*Combat ile ilgili önerin içinde teşekkürler ben CombatLog'a alıştığım ve güzel güzel kullandığım bir plugin ve "ComabatLog" değil CombatLog.
*Vault'a gelelim daha öncede denediğim paketlerde vault yüklemeden ufak tefek hatalar çıkıyo ve bu beni sinir ediyor.Bü yüzden yüklemede bir sakınca görmedim.
*Aynı şekilde Türkçe olayı Jobs içinde geçerli sadece arayüz olarak türkçedir...

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
*Öncelikle videoda belirttiğim gibi Oyundaki görünümleri türkçe orada Türkçe komut yazmıyordu Türkçe Mesaj v.b belirtmek istedim.
*Combat ile ilgili önerin içinde teşekkürler ben CombatLog'a alıştığım ve güzel güzel kullandığım bir plugin ve "ComabatLog" değil CombatLog.
*Vault'a gelelim daha öncede denediğim paketlerde vault yüklemeden ufak tefek hatalar çıkıyo ve bu beni sinir ediyor.Bü yüzden yüklemede bir sakınca görmedim.
*Aynı şekilde Türkçe olayı Jobs içinde geçerli sadece arayüz olarak türkçedir...
Buyur o eklentilerin tamamen türkçe halleri :
https://mega.co.nz/#!ZdcSkYYJ!dSjy6Lzke9ZUfHocBENSjAYzN5Tb8_7s2CKo0GECMwY
Belki paketinde kullanırsın :)