Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Bu versiyon şu ana kadar en çok emeği verilen bir versiyondur. Minecraft'ın kodlarını silip yeni baştan yazdılar. (cidden) Daha güzel içerikler eklediler ve sizin hala şunu beğenememeniz gündemde. Bu yeniliklerin yarısı zaten Title, Fill, Clone, ve birbirinden yararlı güzel şeylerdi. Beğensen ne olur beğenmesen nolur. Diğer yarısı ise okyanus anıtı, tavşan vs. Onlarda bir şey değil zaten, orman kalesi kadar ilgilenmediğiniz bir şey. (Allah bilir ilk defa duymuşsunuzdur ormandaki özel yeri) Büyü Masası desek, daha mantıklı bir hal aldı. Çakallığa karşılık olarak min lvl eklemişler. Siz şimdi bunun neresini beğenemiyorsunuz, ne böyle sitemler anlayamıyorum sizi. Hani beğenememenizi normal karşılamak istiyorum, sonuçta sizin görüşünüzdür. Eskiden olduğu gibi bir sade Minecraft'mı istiyorsunuz? Kimse tutmuyor sizi adamlar arşivlerinde tutuyor dilediğiniz gibi oynayın diye 1.3, 1.4 vs. versiyonları. Birşeyin son versiyonu demek sizin oynamanızın şart olması gereken bir versiyon değildir, neyi istiyorsan onu oynarsın. Köpeksiz Minecraft istiyorsan versiyonu var, redstone'suz Minecraft istiyorsan versiyonu var, tavşansız Minecraft istiyorsan versiyonu var. Herobrine'lı Minecraft istiyorsan versiyonu var...[DOUBLEPOST=1410158624,1410158138][/DOUBLEPOST]
Baha tüm snapshotları kopyala yapıştır yapmış :D

peki 1.8 le birlikte cinsiyet sistemi yokmu? alex gibi ince olmak istemiyorum .

ve toastı onun anısına eklemeleri güzel bir düşünce :)
Cinsiyet sistemi mi? :D, Skinlerinde kolların 4px ise eskisi gibi oynarsın, Alex gibi ince kol istersen 3px'lik kol yaparsın ki zaten istemediğin bir durum.

Son düzenleme:

Tayfa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beğenmeyen eski versiyonları oynasın. Minecraft şimdi daha güzel oldu.

İnceleme ve anlatım için Mcbaha'ya teşekkürler..

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Bu arada hayırdır, konularda rez rez falan? :S

KorhanOyunda

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Artık snapshot olduğu falan yok herkes kullanabilir tabi biraz kasıyor :)

EminG

Em El Ci Pıro Oğ may Gat !
En iyi cevaplar
0
1.8 minecraft için harika bir yenilik sürümü olmuş
sevmeyen Gidip eski sürümlerini oynasın
Ve Bir Arkadaşın dediği üzerine: nasıl tipimin kolunun boyutunu ayarlıyabilirim ? novaskin'de sadece 4 karelik var

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu versiyon şu ana kadar en çok emeği verilen bir versiyondur. Minecraft'ın kodlarını silip yeni baştan yazdılar. (cidden) Daha güzel içerikler eklediler ve sizin hala şunu beğenememeniz gündemde. Bu yeniliklerin yarısı zaten Title, Fill, Clone, ve birbirinden yararlı güzel şeylerdi. Beğensen ne olur beğenmesen nolur. Diğer yarısı ise okyanus anıtı, tavşan vs. Onlarda bir şey değil zaten, orman kalesi kadar ilgilenmediğiniz bir şey. (Allah bilir ilk defa duymuşsunuzdur ormandaki özel yeri) Büyü Masası desek, daha mantıklı bir hal aldı. Çakallığa karşılık olarak min lvl eklemişler. Siz şimdi bunun neresini beğenemiyorsunuz, ne böyle sitemler anlayamıyorum sizi. Hani beğenememenizi normal karşılamak istiyorum, sonuçta sizin görüşünüzdür. Eskiden olduğu gibi bir sade Minecraft'mı istiyorsunuz? Kimse tutmuyor sizi adamlar arşivlerinde tutuyor dilediğiniz gibi oynayın diye 1.3, 1.4 vs. versiyonları. Birşeyin son versiyonu demek sizin oynamanızın şart olması gereken bir versiyon değildir, neyi istiyorsan onu oynarsın. Köpeksiz Minecraft istiyorsan versiyonu var, redstone'suz Minecraft istiyorsan versiyonu var, tavşansız Minecraft istiyorsan versiyonu var. Herobrine'lı Minecraft istiyorsan versiyonu var...[DOUBLEPOST=1410158624,1410158138][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1410158624,1410158138][/DOUBLEPOST]
Cinsiyet sistemi mi? :D, Skinlerinde kolların 4px ise eskisi gibi oynarsın, Alex gibi ince kol istersen 3px'lik kol yaparsın ki zaten istemediğin bir durum.
Aklıma gelmemişti teşekkür ederim. Sorun yok arkadaşlar sarı bücür eski haline döncek.

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
demek hep onun için uğraştılarda uzun sürdü :D
bu arada benim skinim olsada premiumum yinede bazen alex gibi görünüom neden bu arada alexin kolları bana garip geldi

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
demek hep onun için uğraştılarda uzun sürdü :D
bu arada benim skinim olsada premiumum yinede bazen alex gibi görünüom neden bu arada alexin kolları bana garip geldi
Alex gibi apmak için
3 pixel
eski steve gibi yapmak için 4 pixellik skinler yap.

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Elimize geçen son bilgilere göre, 1.8 ile gelen bir özellik olan "Three D textures" sayesinde 3 boyutlu nesneler oluşturulabiliyor ve oluşturulan nesneler Doku Paketine aktarılabiliyor.

Doku paketini incelemek isteyenler için; http://www.planetminecraft.com/texture_pack/default-3d-2985741/
Yani arkadaşımızın dediğinin Türkçe'si şu;
Artık Minecraft'ta Resource Pack'lerde ses ve resim dosyaları değil. Bütün blokların 3d modellesi dahi değişebilecek. Üstte berilmiş linkte bu 3D modellemesi değiştirilmiş bize sunulmuş. Birkaç snapshot videolarını izleyin YouTube'da, altıgen prizma, dikdörtgen vs. objeler 3D modeller değiştirilerek yapılabiliyor artık. Tabi uzmanıysanız size de kolay gelsin diyelim.[DOUBLEPOST=1410434534,1410434254][/DOUBLEPOST]
Alex gibi apmak için
3 pixel
eski steve gibi yapmak için 4 pixellik skinler yap.
Dediğim şeyin garantisini veremem, çünkü 1.8 geldiği zaman bilgisayarım elden gitmişti deneme şansım olmamıştı, denemeden bakmadan söylemeyin. Olmuşmuydu 3px kol yapınca?

LokumReyiz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O değil de Azericede kemik sümükmüş demin fark ettim .-.

DPXs

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlamıyorum ''oyunun içine ettiniz'' nedir bu kuyruk acısı ? adamlar emekleri boşa gitmesin diye eula ekliyorlar hiç mi emeğe saygınız yok !
O kadar mob customize world ve nice biomeler armor standlerle sınırsız yaratıcılık tekrar soruyorum nedir bu kuyruk acısı ?