rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bazılarınız özelliklere karşı geliyor realms e ve eula ya karşı geliyor bahaneleri "Minecraftı mahvettiniz"
Arkadaşlar 1.2.5 deki 1.8.1 betadaki MC yi istiyorsunuz ama her oyun gibi mc de gelişme göstermek zorundadır. MC gitmesin mahvolmasın diye yenilik istemezsiniz istemezsiniz ama bir bakmışsınız oyun elden gitmiş. Her geçen gün oyunların durduğu merdiven yavaş yavaş kesiliyor. Oyunlar aşşağı düşmemek için yenilik yaparak yukarı tırmanmak zorundadır. Yenilik istemiyorsunuz eski MC yi istiyorsunuz biliyorum ama gidin 1.2.5 oynayın demekden çekinmeyeceğim.

EULA konusuna gelirsek eskiden 1.7 de bi VIP vardı serverda KurtKral mı ne adam 500 blok yükseğe zıplıyor afedersiniz ama tam bir ilah oluyor oyunda yani EULA yı sonuna kadar destekliyorum. Artık oyunda para ile + armor + damage satılamayacak sadece kozmetik olacak Dota 2 ve LoL gibi zirvedeki oyunlar gibi. Siz şimdi dersiniz "BANANE LAN EULA DAN UYMUYORUM VARMI SWMDE VİP SATICAM" diyeceksiniz. Ben ve ekibim olmak üzere elimizdeki teknolojilerle sizin serverınızı ve kendinizi tazminat davasını geçtim daha çok şeyler yapıcaz. Biz EULA ya sonuna kadar destek çıkıcaz. Uymayanı tespit edersek yapmamız gerekeni yaparız. Kural diye bir şey var. Siz serverı açarken EULA yı kabul etmiş olursunuz.

Bukkit in piyasadan kalkma sebebi ise mojang satın aldı evet. Mojang ın amacı milletin açtığı saçma sapan serverlardan kurtarıp sizi invite ile oyuna alabileceği bir realms sistemi geliştirdi. İstemiyordunuz ya lapisli serverlar enfeksiyon gibi mc nin saçma sapan yapan şeyler. Onlar olmayacak artık bu yüzden realms e destek çıkın. Örnek veriyorum bir arkadaşım bana "HANE LA BUNDA PLUGİN HANE 10 SLOTMU OLUR" diyerek sizin PL diye kısalttığınız şeyler olmayacak. Minecraft artık kurtulmaya çalışıyor yeni bir çağa geçmeye çalışıyor ama farkında değilsiniz ve hala karşı çıkıyorsunuz...

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Plugin olmıycakmı plugin olmıycaksa biraz saçma olmuş minecrfatın en sevdiğim şeyi onu istediğin şeye dönüştürülebilmesiydi plugin olmassa batarlar bence ama varsa ve farklı şekilde kullanılcaksa ona razıyım ve bende Eula ya destek çıkıyorum saol kardeşim iyi açıklama yapmışsın bazı terbiyesiz leri susturur[DOUBLEPOST=1411666149,1411665971][/DOUBLEPOST]VE BİR SKİN İÇİN BİR SERVERE PREMİUMUN ADIYLA GİREN CRACK LİLER SİZ EN KÖTÜSÜSÜNÜZ ÇÜNKÜ O SERVERE BİRDAHA PREMİUM SİZİN ŞİFREYİ BULMASI HARİCİ VE SEVERİN RESETLASMESİ HARİCİ GİREMEZ

KorayAras

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başım dönüyo ama baya bişeyler öğrendim. saol

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Eula Çok mantıklı karşı çıkmasının sebebi beleşe oturmak 500 blok tarzı şeyler cidden hala çok
Eula Arkandayız

.PaTRoN.

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bisi soracam arkadaslar bu windows 8 de save kalsorunu bulamiyorum appdata dan .minecrafta giriyorum save klasoru yok ne yapmam lazim acil donebliriseniz cok mutlu olurum

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrılmıyor yaş sınırı koydular
yine oynabilirler... (ki oyunun zararlı bir yanı yok Multiplayer'da TC kimlik sorsunlar daha iyi)
tabii başka yollardanda girerler... :(

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bazılarınız özelliklere karşı geliyor realms e ve eula ya karşı geliyor bahaneleri "Minecraftı mahvettiniz"
Arkadaşlar 1.2.5 deki 1.8.1 betadaki MC yi istiyorsunuz ama her oyun gibi mc de gelişme göstermek zorundadır. MC gitmesin mahvolmasın diye yenilik istemezsiniz istemezsiniz ama bir bakmışsınız oyun elden gitmiş. Her geçen gün oyunların durduğu merdiven yavaş yavaş kesiliyor. Oyunlar aşşağı düşmemek için yenilik yaparak yukarı tırmanmak zorundadır. Yenilik istemiyorsunuz eski MC yi istiyorsunuz biliyorum ama gidin 1.2.5 oynayın demekden çekinmeyeceğim.

EULA konusuna gelirsek eskiden 1.7 de bi VIP vardı serverda KurtKral mı ne adam 500 blok yükseğe zıplıyor afedersiniz ama tam bir ilah oluyor oyunda yani EULA yı sonuna kadar destekliyorum. Artık oyunda para ile + armor + damage satılamayacak sadece kozmetik olacak Dota 2 ve LoL gibi zirvedeki oyunlar gibi. Siz şimdi dersiniz "BANANE LAN EULA DAN UYMUYORUM VARMI SWMDE VİP SATICAM" diyeceksiniz. Ben ve ekibim olmak üzere elimizdeki teknolojilerle sizin serverınızı ve kendinizi tazminat davasını geçtim daha çok şeyler yapıcaz. Biz EULA ya sonuna kadar destek çıkıcaz. Uymayanı tespit edersek yapmamız gerekeni yaparız. Kural diye bir şey var. Siz serverı açarken EULA yı kabul etmiş olursunuz.

Bukkit in piyasadan kalkma sebebi ise mojang satın aldı evet. Mojang ın amacı milletin açtığı saçma sapan serverlardan kurtarıp sizi invite ile oyuna alabileceği bir realms sistemi geliştirdi. İstemiyordunuz ya lapisli serverlar enfeksiyon gibi mc nin saçma sapan yapan şeyler. Onlar olmayacak artık bu yüzden realms e destek çıkın. Örnek veriyorum bir arkadaşım bana "HANE LA BUNDA PLUGİN HANE 10 SLOTMU OLUR" diyerek sizin PL diye kısalttığınız şeyler olmayacak. Minecraft artık kurtulmaya çalışıyor yeni bir çağa geçmeye çalışıyor ama farkında değilsiniz ve hala karşı çıkıyorsunuz...
Kardeşim. Hiç Kusura bakma. Senin Verdiğin o tarifte Bir server açtım. HANİ O LAPİS İSTEMEYEN PLUGİN İSTEMEYEN OYUNCULAR? hiç biri gelmedi. Kusura bakma ama herkes böyle yaparsa kimse o tarz bir sw açmaz.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bende Eula'yı kendimce destekleyen biriyim, hak veriyorum, oyuna sadece bi rankın erisebileceği pvp'ye dayalı özellikler vermektense mineplex'teki gibi bir "cosmetic menu" olması, veya coin tarzı sistemler kurulup, "herkezin" bir sekilde erisebilecegi itemler&efektler olması daha güzel.
Tabi Eula'dan önce "Premium" sorunu var Türkiye'de, aslında bir konu açılıp yapılabilir fakat herhangi bir sunucu sahibi katılırmı bilmiyorum, basta so, unio, winter, ve diğer sunucular premium olsa herkes satın alır zaten.

Pluginsiz sunucu olmaz ki? Ve arkadas pluginsiz sunucu açın yazmamıs ._.
bkz. Vanilla

Hcyware

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1.8CraftBukkit getirilerek yenilikler geldi örnek: 1.8CB de server giriş yazısı var motd gibi özellik, TAB da kafalarımızda var bence kullanılmalı. Güzel

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Adam yazmış arkadaş ._.[DOUBLEPOST=1410038569,1410038526][/DOUBLEPOST]

Minecraftın ilk Alphasına girsene bi ._.[DOUBLEPOST=1410038617][/DOUBLEPOST]
İlk alphasında sadece insanlar ve taş bloğu vardı(öyle miydi magic launcher ile bakmıştım)
Neden? Oyunu bırakacaksan premium hesabını bana verebilirsin ._.