Minecraft 1.8 Snapshot Nasıl Kurabilirim ?

Enderstyve

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yeni çıkan şu 1.8 Snapshot olayını baya beğendim onu nasıl kurabilirim?

İletişim;

SpeedKnife

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Premıum varsa launchere git edit profile tıkla orda snapshot bilmemne fln yazıor ona tıkla sonra asagıdan snapshotun versiyonunu sec

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Premium al -_- Preysen git edit profile snapshots tikini kaldır ordan version seç.

Enderstyve

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Premıum varsa launchere git edit profile tıkla orda snapshot bilmemne fln yazıor ona tıkla sonra asagıdan snapshotun versiyonunu sec
Malesef yok :([DOUBLEPOST=1391708932,1391708898][/DOUBLEPOST]
Premium al -_- Preysen git edit profile snapshots tikini kaldır ordan version seç.
Premiumum yok :([DOUBLEPOST=1391708968][/DOUBLEPOST]1 tane buldum fakat minecraft.jar dosyası Attım Error veriyor Java 32 bit felan diyor

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Orjinal al sorundan kurtul bu kadar 1-2 hafta boğazınızdan kesip alsanız premium hesap ne olacak sanki adamların emeğine saygı duymuş olursunuz oyunlar bu yüzden artık bilgisayara çıkmamaya başlıyor ya korsan yüzünden

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben alacaktım babamdan azar yedim 1ay pc yasakladı

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Enderstyve

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Orjinal al sorundan kurtul bu kadar 1-2 hafta boğazınızdan kesip alsanız premium hesap ne olacak sanki adamların emeğine saygı duymuş olursunuz oyunlar bu yüzden artık bilgisayara çıkmamaya başlıyor ya korsan yüzünden
Kardeş almasına alırımda paypay hesap falan yok tanıdıklardada yok başka kartlar var almıyorum o yüzden yazın belki bulursam yada çıkarttırırsam alıcam.

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- Paypay değil paypal
2-Sadece paypal geçerli değil inanal kart da geçiyor PTT den alabilirsin yaş sınırı da yok.
3-Kartlara erişimin yoksa leveltr.com banka mobil gibi ödeme yollarıyla satıyor.

enescrafter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Keinet launcher var bn ondan oynuyom snapshot ları açabiliyor Crack lı launcher

Enderstyve

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Keinet launcher var bn ondan oynuyom snapshot ları açabiliyor Crack lı launcher
Skype: mc.ptronst1 atarmısın[DOUBLEPOST=1391711728,1391711694][/DOUBLEPOST]
1- Paypay değil paypal
2-Sadece paypal geçerli değil inanal kart da geçiyor PTT den alabilirsin yaş sınırı da yok.
3-Kartlara erişimin yoksa leveltr.com banka mobil gibi ödeme yollarıyla satıyor.
Kardeş sen hangi kartla aldın ?

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
kardeş herhangi launcherde değiştiriliyor edit profile,snapshot'tu tickle,sonra use versions'dan snapshotu seç :)

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
skype aç konuşalım veriyim sana o launcheri[DOUBLEPOST=1391712337,1391712206][/DOUBLEPOST]skype aç konuşalım veriyim sana o launcheri