✔Minecraft 1.8 Sürümü Tarihe Geçiyor✔

Konumu Nasıl Buldunuz?

• Gayet Güzel,Başarılarının Devamını Dilerim.

Kullanılan: 2 33.3%
  • Birazdaha Geliştirilmeli.

Kullanılan: 4 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    6

ŞanlıTürk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
minecraft-ogmc.png

pB02bN.png

Warrior.png

Merhabalar Biliyorsunuzki,1.7 Sürümü Artık Oynanmamaya Başladı Ve Baya Uzun Bir Süre Oldu.
Artık 1.8 Sürümleri Oynanıyor Fakat Bu Sürümde Bana Göre 2-3 Aya Tarihe Karışcak Gibi Duruyor.
Bence Herkesin Artık 1.9 Veya 1.11 Sürümlerine Geçmesi Gerekiyor.

pB02bN.png

ad6OJ2.png

Bu Durum,Türk Sunucularına-Yeni Bloklar,Yeni Canlılar,Yeni Özellikler Kazandıracaktır.
Ve Günümüzde Bu Sürüme Geçmiş Az Sunucu Var.
1.9 Veya 1.11 Sürümlerine Geçenler,Belki şu an Fazla Oyuncuları Yok.
Ama 1.9 Sürümünde İyi Online Alan Sunucularda Var.
Neyse Demem O Ki Artık 1.8 Sunucularıda,3-4 Aya Bitecek Gibi.

pB02bN.png

orjyJX.png

Eğer Şimdi 1.9 Veya 1.11 Sürümlerine Geçer İsek,Bence Daha İyi Olacaktır.
Artık Birşeyleri Değiştirmenin Vakti Geldide Geçiyor.
Minecraft Ekibi,Her Geçen Gün Dahada Yenileştiriyor Ve Güzelleştiriyor.
Bizimde Bu Sürece Ayak Uydurmamaız Gerekiyor.

pB02bN.png

Eğer Bunla Alakalı Görüşleriniz Varsa Yorumlarda Belirtiniz.

Ekli dosyalar

• orjyJX - Kopya.png
    orjyJX - Kopya.png
    3.2 KB · Görüntüleme: 184

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kimse uğraşmaz bence geçmeye pluginler vesayire vesayire. Biraz zaman aldıktan sonra belki oda 1.7.2 gibi kullanılır diye düşünüyorum.

Crabit42

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Orası öylede yeniden eşitlemek gerekmiyormu

Pardon editlemek

Hayır Sadece Jar Dosyasini Deyiştirmen Gerek Ben Öyle Yapıyorum bir sıkıntıda çıkmıyor Plugin otomatik eksik config satırlarını tamalıyor

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ana fikri falan mantıklı biraz fakat neden böyle cafcaflı bir konuda kötü renklerle yazdığını anlamadım.Sabit forum rengiyle yazsan daha anlaşılır olurmuş.

VAEHA225

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben hala anlayamıyorum neden herkes en kısa sürede en yeni sürüme atlamıyor diye... Hani sunucuların bir iki hafta beklemelerini anlayabilirim çoğu Bukkit vs. kullanıyor diye ama sunucunun ve sunucudaki eklentilerin en yeni sürümü çıkınca neden boş yere eski sürümlerde kalıyorsunuz bilmiyorum.

Tabi, ben genelde singleplayer oynadığımdan bilmediğim başka nedenler olabilir, varsa anlatırsanız sevinirim.

ODCaner

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben hala anlayamıyorum neden herkes en kısa sürede en yeni sürüme atlamıyor diye... Hani sunucuların bir iki hafta beklemelerini anlayabilirim çoğu Bukkit vs. kullanıyor diye ama sunucunun ve sunucudaki eklentilerin en yeni sürümü çıkınca neden boş yere eski sürümlerde kalıyorsunuz bilmiyorum.

Tabi, ben genelde singleplayer oynadığımdan bilmediğim başka nedenler olabilir, varsa anlatırsanız sevinirim.
Serverdeki kullanıcılar geçmek istemiyor. Hele 1.7 den 1.8e geçiyorken biz çok sıkıntı yaşamıktık. Genelde atıyorum 1.8 skyblock serverim var onu 1.11 e geçiriyoken adaları silmek gerekebiliyo bazen

ANL45

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1.9 veya Daha Yüksek Sürümlere Geçmemize Asırlar Var.
Kimse Uğraşmaz Pluginlerle vs. Herkes Paket Çıkmasını Bekleyecektir.

Kakak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu sürümü atlatmak belkide JAR değiştirmekten ibarettir fakat şöyle bir olay var sunucuda oynayan çoğu kişi 1.8 kullanıyor ki dediğin gibi 1-2 ay öncesine kadar 1.7.2 kullanılıyordu şükür ondan vazgeçildi. Şöyle bir şey var örneğin sunucum survival ve 1.11 yaparsam veya 1.9 yeni biyomlar haritadaki cevherlerin oranları gibi yeni özellikler için harita sıfırlanmalı ve survival sunucu için haritanın sıfırlanması demek büyük bir kayıp.
Sunucumda ViaVersion yüklü ondan şöyle bir görüntü olaya sanırım açıklama getirebilir,

Yinede bu demek oluyor ki üst sürümlere karşıyım asla bende yükseltmek istiyorum :)

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
merhaba.
1.9+ sürümlerine geçersek sunucunun tutacağı hakkında kesin bir kanıtımız var mı ?

JoeyVianyG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Emin olun yakında 1.11 için sunucu olucak ve gereğinden fazla kişide o sunucuda olucaktır diye düşünüyorum.