MINECRAFT 3 ADIMDA SNAPSHOTLARA GIRIŞ YAPMA

Eq4ReX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Minecraftta 1.9 versiyonu için ilk snapshot 29 Temmuz 2015 tarihinde gelmişti.Minecraft tam versiyonu çıkarmadan
önce yenilikleri snapshotlar halinde oyuna ekliyor.Yani snapshotlar oyunun tam versiyonu olmuyor.Bu nedenle birsnapshotta oynarken şu neden yok,buna söz vermişlerdi gibi sorular sorabilirsiniz.Dediğim gibi minecraft her snapshotta bir kaç özellik ekleyerek en son versiyonu yavaş yavaş hazırlıyor.

Peki bu snapshotlara biz girebilir miyiz ? Evet,bu mini versiyonlara girip yenilikleri kendiniz test edebilirsiniz.Bu işlemi nasıl yapacağınıza ise bu yazımızda değineceğiz.
1.Adım:

Öncelikle TeamExtreme Minecraft Launcheri çalıştırın ve adınızı yazarak aşağıdaki pencereye ulaşın.Daha sonra Profile bölümünün yanında yer alan New Profile yazısına tıklayın.

2.Adım:

1.Adımı yaptığınızda aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.Profil Name bölümünü aynı bırakabilir veya istediğinizi yazabilirsiniz.Version Selection bölümünde yer alan Enable experimental development versions ("snapshots") bölümüne tik atın ve Save Profile butonuna tıklayıp kaydedin.

3.Adım:

Kaydettikten sonra Profile bölümüne gelip 2.adımdaki Profil Name bölümünde yer alan ismin üstüne tıklayın.Daha sonra Version bölümüne gelip orada yer alan snapshotlardan birine tıklayıp oyuna giriş yapın.

Belirlediğiniz snapshot ile oyuna giriş yaptınız.İyi Oyunlar.

Tam Versiyondan Önce Snapshotlar Yayınlanması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

efruzyldr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cok iyi oluyor..

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EmreTurk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence gayet güzel snapchatlar
Konu düzenini sevdim