Minecraft 30 Dk'da Neler Yapabilirsiniz ?

Rops

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Minecraft'a 30 dk'da neler yapabileceğimizi ölçtük boyumuzun ölçüsünü aldık hepinize iyi seyirler

Ses biraz cızırtılı idare edin artık :)

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben mağaraya girip en fazla 10 elmasla çıkarım en sık katman 13 de çıkıyor 15 te değil

Evantorz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bn 30dkde ilk agacimi kesip kazma yaparim :D baskada bisi yapmam ilk günden nefret ediom :)

TURKOMANIA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne elmas ne bişi 4 tane wood az biraz yemek 10 dk diyelim ondan sonra ev yapmak icin arazi ararim tabii tek başıma oynuyorsam :)
Ama video iyi eline sağlık :)

Rops

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Ben ende giderimde enderdragonu öldüremem.

Craftkolik43

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben ende giderimde enderdragonu öldüremem.
ender dragonu öldürmek kolay aslında . demir zırh set ,2 demir kılıç , bi yay (mümkünse enchli olsun ) ve iki stack ok birazda yiyecekle dragon çok rahat öldürülebilir. ama endermanler biraz sorun çıkarabiliyo :) ama o kadar demiri toplayıp eritmek ayrı bi dert :)

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
ender dragonu öldürmek kolay aslında . demir zırh set ,2 demir kılıç , bi yay (mümkünse enchli olsun ) ve iki stack ok birazda yiyecekle dragon çok rahat öldürülebilir. ama endermanler biraz sorun çıkarabiliyo :) ama o kadar demiri toplayıp eritmek ayrı bi dert :)

Ben 200-300 demir rahat topluyorum.Endermanlerin birine baktığım an iş bitiyor.Canı çok olmasa kolay aslında ama survivalda modsuz zor oluyor.

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
dirtten 4x4 lük evimi yapıp lava düşmeye hazırlanırım :D

Y

YigitHan Ender

Ziyaretçi
30 'dakika mı çok kolay.
naparım biliyormsunuz oyunu kapatırım.
youtubeyi açarım.
bi video eşliğinde minecraft oynarım. bu kadar basit ki çoğu kişi öyle yapıyor anlamak için bu yorumu beğeninde kimin öyle yaptığını bilelim. :=)

Grim_railer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
2 dk da 16lik woodumu toplarım tabi timbersizsem evimi yaparim sonra aksama doğru yatmam avlanırım akşam maden kazarım 1 stack demir ile dönerim